South Central

SCD Brackets, Schedules and Standings

Below please find the SCD League Divisions and Pools

In the below:

For SCHEDULES Click the Left Column "League" OR Roll Down to the Bottom of the page for the next Widget

For STANDINGS Click the Division and Pool

 
SCD Board

 
SCD Spring League
Date Location Location Visitor Home
Fri 04/19/2019 06:00 PM
West Haven Gilmore G14 (WHYSL )
Wallingford Girls Wreckers U14 (WFYS)
Fri 04/19/2019 07:30 PM
New Haven U19 Girls Galbicsek (NHVN)
Meriden U19 Girls (MSC)
Fri 04/19/2019 08:00 PM
Prospect Boys U15/16 (PROS)
Naugy FC (NYS)
Sat 04/20/2019 12:00 AM
Prospect Boys U15/16 (PROS)
Meriden U15/U16 Boys (MSC)
Sat 04/20/2019 12:00 AM
Orange Boys U-14 Travel Rec (ORANGE)
Wallingford Boys Cosmos U12-14 (WFYS)
Sat 04/20/2019 12:00 AM
Naugatuck G11 (NYS)
Southington U 11 Huskies (STHGT)
Sat 04/20/2019 12:00 AM
Ansonia U14 Boys S19 (ANSO)
Cheshire U13 Boys Red (CHES)
Sat 04/20/2019 12:00 AM
Southington U 10 Shooters (STHGT)
Non-SCD:Plainville
Sat 04/20/2019 12:00 AM
Orange Boys U-19 Comp (ORANGE)
West Haven Smith B19 (WHYSL )
Sat 04/20/2019 09:00 AM
Prospect Girls U9 (PROS)
Orange Girls U-9 (ORANGE)
Sat 04/20/2019 10:00 AM
Naugatuck Nitros B11 (NYS)
Guilford Boys 11U - Malatesta (SCOG)
Sat 04/20/2019 10:00 AM
Clinton Wildcats GU10 (CYSA)
Branford Girls U-10 (BRFD)
Sat 04/20/2019 10:00 AM
Wallingford Girls Wolves U15 (WFYS)
Southingon G U 16 (STHGT)
Sat 04/20/2019 10:30 AM
Cheshire U10 Girls Select (CHES)
Haddam-Killingworth U9/10G - Lonergan (HKSC)
Sat 04/20/2019 11:00 AM
Madison U14G Gold (MYSC)
Orange Girls U-14 (ORANGE)
Sat 04/20/2019 12:00 PM
Southington U 9 Strikers (STHGT)
Wallingford U09 GIRLS DEVO (WFYS)
Sat 04/20/2019 12:00 PM
U10 Girls Travel White (MLFD)
Coginchaug Girls White U-09/10 (COGSC)
Sat 04/20/2019 12:00 PM
Southington GU12 Sonics (STHGT)
U12 Girls Blue (MLFD)
Sat 04/20/2019 12:00 PM
Seymour U12 Boys -Blue (SSA)
Hamden U12 Travel Rec Boys (HAM)
Sat 04/20/2019 12:00 PM
Orange Girls U-10 (ORANGE)
Hamden U10 Travel Rec Girls (HAM)
Sat 04/20/2019 12:30 PM
Prospect Girls U11/12 Travel Rec (PROS)
New Haven U12 Girls (NHVN)
Sat 04/20/2019 01:00 PM
Southington G14 Rowdies (STHGT)
Orange Girls U-13 (ORANGE)
Sat 04/20/2019 01:30 PM
Guilford Girls 13U - Yerkes (SCOG)
Shelton FC - 06 Girls (SYSO)
Sat 04/20/2019 01:30 PM
U10 Girls Travel White (MLFD)
Coginchaug Girls Red U-09/10 (COGSC)
Sat 04/20/2019 02:00 PM
Ansonia U12 Boys S19 (ANSO)
Guilford Boys 11U/12U - Fulton (SCOG)
Sat 04/20/2019 02:00 PM
Naugatuck U12B Raging Bearcats (NYS)
Clinton Avalanche BU12 (CYSA)
Sat 04/20/2019 03:00 PM
Orange Boys U-10 (ORANGE)
North Haven Devo Boys U10 (NHAVEN)
Sat 04/20/2019 03:00 PM
Shelton U12 Boys Orange (SYSO)
Branford Boys U-12 Comp (BRFD)
Sat 04/20/2019 03:00 PM
New Haven U9/10 Boys (NHVN)
Clinton Huskies BU10 (CYSA)
Sat 04/20/2019 03:00 PM
Prospect Boys U14/15 (PROS)
Haddam-Killingworth U15B - Staskelunas (HKSC)
Sat 04/20/2019 04:00 PM
Cheshire U10 Boys Select (CHES)
Guilford Boys 10U - DePetris (SCOG)
Sat 04/20/2019 04:00 PM
Meriden U11/U12 Boys Rec (MSC)
Madison U12B White (MYSC)
Sat 04/20/2019 04:00 PM
Branford Boys U-10 (BRFD)
Oxford U10 Boys - Guillet (OSL)
Sat 04/20/2019 04:00 PM
Southington U10 Blue Wolves (STHGT)
Shelton U10 Boys Orange (SYSO)
Sat 04/20/2019 04:00 PM
Southington B U 9 United (STHGT)
Orange Boys U-9 (ORANGE)
Sat 04/20/2019 05:00 PM
Orange Boys U-19 Comp (ORANGE)
West Haven Smith B19 (WHYSL )
Sat 04/20/2019 05:00 PM
Cheshire U14 Girls Red (CHES)
North Haven Girls U14 (NHAVEN)
Sat 04/20/2019 05:30 PM
West Haven Jennings G19 (WHYSL )
Branford Girls U-19 (BRFD)
Sat 04/20/2019 06:00 PM
U-10 Boys Travel (MLFD)
Naugatuck Warriors B10 (NYS)
Sat 04/20/2019 07:00 PM
North Haven Boys U19 (NHAVEN)
West Haven Foley B19 (WHYSL )
Sun 04/21/2019 11:30 AM
Seymour U9 Boys (SSA)
Shelton U09 Boys White (SYSO)
Wed 04/24/2019 06:00 PM
Madison U15B Gold (MYSC)
Guilford Boys 15U - Yerkes (SCOG)
Fri 04/26/2019 12:00 AM
Meriden U9/10 Girls (MSC)
Southington U 10 Shooters (STHGT)
Fri 04/26/2019 12:00 AM
Orange Boys U-9 (ORANGE)
Southington U 9 Celtic (STHGT)
Fri 04/26/2019 12:00 AM
Orange Girls U-9 (ORANGE)
Southington U 9 Spikes (STHGT)
Fri 04/26/2019 06:00 PM
Ansonia U16 Girls S19 (ANSO)
Wallingford Girls Wolves U15 (WFYS)
Fri 04/26/2019 06:00 PM
Watertown U13 - Santangeli (WAYS)
Wallingford Boys Warriors U13 (WFYS)
Fri 04/26/2019 06:15 PM
Guilford Girls 13U - Yerkes (SCOG)
U13 girls - Milford Lightning (MLFD)
Fri 04/26/2019 07:00 PM
North Haven U12 Boys Comp (NHAVEN)
Naugatuck U12B Raging Bearcats (NYS)
Fri 04/26/2019 07:00 PM
Southington U 14 Storm (STHGT)
U14 Girls Blue (MLFD)
Fri 04/26/2019 08:00 PM
West Haven Treat B11 (WHYSL )
Naugatuck Nitros B11 (NYS)
Fri 04/26/2019 08:00 PM
Watertown U13 - Montambault (WAYS)
Wallingford Girls Fury U13 (WFYS)
Sat 04/27/2019 12:00 AM
Ansonia U14 Boys S19 (ANSO)
New Haven U14 Boys Wolves (NHVN)
Sat 04/27/2019 12:00 AM
New Haven U12 Boys Wolves (NHVN)
Southington U12 Spartans (STHGT)
Sat 04/27/2019 12:00 AM
Orange Girls U-13 (ORANGE)
Coginchaug U13/14/15 Girls (COGSC)
Sat 04/27/2019 08:00 AM
Madison U12G Gold (MYSC)
Guilford Girls 12U - Graham (SCOG)
Sat 04/27/2019 10:00 AM
Guilford Boys 13U - Garcia (SCOG)
Madison U13B Gold (MYSC)
Sat 04/27/2019 10:00 AM
Madison U14G Gold (MYSC)
Wallingford Girls Wreckers U14 (WFYS)
Sat 04/27/2019 10:00 AM
Hamden U12 Travel Rec Girls Gold (HAM)
U12 Girls White (MLFD)
Sat 04/27/2019 10:00 AM
Guilford Boys 11U/12U - Fulton (SCOG)
Seymour U12 Boys-White (SSA)
Sat 04/27/2019 10:30 AM
Stratford United Boys U12 (STRATU)
Orange Boys U-12 (ORANGE)
Sat 04/27/2019 11:00 AM
Branford Girls U-12 REC (BRFD)
North Haven Girls U12 Rec (NHAVEN)
Sat 04/27/2019 11:00 AM
Guilford Girls 14U - DeLucia (SCOG)
Orange Girls U-14 (ORANGE)
Sat 04/27/2019 11:30 AM
Prospect Boys U9/10 (PROS)
Cheshire U10 Boys Select (CHES)
Sat 04/27/2019 12:00 PM
Shelton U14 Girls Travel (SYSO)
Haddam-Killingworth U14G - Laurenza (HKSC)
Sat 04/27/2019 12:00 PM
Naugatuck Red Dragons G12 (NYS)
Orange Girls U-12 (ORANGE)
Sat 04/27/2019 12:00 PM
Oxford U11 Girls - Remond (OSL)
Naugatuck G11 (NYS)
Sat 04/27/2019 12:30 PM
Coginchaug/HK U11/12 GIrls (COGSC)
New Haven U12 Girls (NHVN)
Sat 04/27/2019 12:30 PM
Meriden U14 Girls Comp (MSC)
Branford Girls U-14 (BRFD)
Sat 04/27/2019 01:00 PM
Southington U11 Fire (STHGT)
North Haven U11 Boys Comp (NHAVEN)
Sat 04/27/2019 02:00 PM
Wallingford Boys Cosmos U12-14 (WFYS)
Guilford Boys 13-15U - A. Ibarra (SCOG)
Sat 04/27/2019 02:00 PM
Orange Boys U-14 Travel Rec (ORANGE)
Oxford U14 Boys - Mahmood (OSL)
Sat 04/27/2019 02:00 PM
Hamden U12 Travel Rec Boys (HAM)
Oxford U12 Boys - Mizak (OSL)
Sat 04/27/2019 02:00 PM
Southington G14 Rowdies (STHGT)
Hamden U14 Travel Rec Girls (HAM)
Sat 04/27/2019 02:30 PM
Southington U 9 Strikers (STHGT)
Shelton U09 Girls Orange (SYSO)
Sat 04/27/2019 02:30 PM
North Haven Boys U19 (NHAVEN)
New Haven U19 Boys Garcia (NHVN)
Sat 04/27/2019 03:00 PM
Shelton U10 Boys Orange (SYSO)
Branford Boys U-10 (BRFD)
Sat 04/27/2019 03:00 PM
Madison U15B White (MYSC)
Prospect Boys U14/15 (PROS)
Sat 04/27/2019 03:00 PM
Southington GU12 Sonics (STHGT)
North Haven Girls U12 Comp (NHAVEN)
Sat 04/27/2019 03:30 PM
Guilford Girls 13-15U - Battapaglia (SCOG)
Cheshire U14 Girls Red (CHES)
Sat 04/27/2019 03:30 PM
East Haven Boys U11 (EHYS)
Cheshire U11 Boys Red (CHES)
Sat 04/27/2019 04:00 PM
Naugatuck Warriors B10 (NYS)
Coginchaug Boys U10 (COGSC)
Sat 04/27/2019 04:00 PM
Southington G14 Rowdies (STHGT)
Guilford Girls 13U - Yerkes (SCOG)
Sat 04/27/2019 04:00 PM
Shelton U12 Boys Orange (SYSO)
Clinton Avalanche BU12 (CYSA)
Sat 04/27/2019 04:00 PM
Clinton Wildcats GU10 (CYSA)
Shelton U10 Girls Orange (SYSO)
Sat 04/27/2019 04:00 PM
Coginchaug U11/12 Boys (COGSC)
Meriden U11/U12 Boys Rec (MSC)
Sat 04/27/2019 04:00 PM
West Haven Trenchard G12 (WHYSL )
Wallingford Girls Strikers U13 (WFYS)
Sat 04/27/2019 04:00 PM
Hamden U12 Travel Rec Girls Green (HAM)
Shelton U12 Girls Orange (SYSO)
Sat 04/27/2019 04:00 PM
Meriden U11 Boys (MSC)
Madison U11B Gold (MYSC)
Sat 04/27/2019 04:00 PM
Orange Boys U-10 (ORANGE)
Oxford U10 Boys - Guillet (OSL)
Sat 04/27/2019 04:00 PM
Madison U10B Lightning (MYSC)
Clinton Huskies BU10 (CYSA)
Sat 04/27/2019 04:15 PM
Branford Boys U-14 (BRFD)
U14 Boys Blue (MLFD)
Sat 04/27/2019 05:00 PM
North Haven U14 Boys Comp (NHAVEN)
West Haven Treat B14 (WHYSL )
Sat 04/27/2019 05:00 PM
Ansonia U19 Coed S19 (ANSO)
Orange Boys U-19 Comp (ORANGE)
Sat 04/27/2019 05:00 PM
Watertown U12 - Simonsen (WAYS)
North Haven U12 Boys Comp (NHAVEN)
Sat 04/27/2019 05:00 PM
New Haven U14 Girls (NHVN)
North Haven Girls U14 (NHAVEN)
Sat 04/27/2019 05:00 PM
Branford Girls U-10 (BRFD)
West Haven Murphy G10 (WHYSL )
Sat 04/27/2019 06:00 PM
Cheshire U19 Boys Red (CHES)
Guilford Boys 19U - Ibarra (SCOG)
Sat 04/27/2019 06:00 PM
Prospect Girls U9 (PROS)
Wallingford U09 GIRLS DEVO (WFYS)
Sun 04/28/2019 12:00 AM
Oxford U12 Boys - Mizak (OSL)
Southington U12 Spartans (STHGT)
Sun 04/28/2019 12:00 AM
Hamden U12 Boys Comp (HAM)
West Haven Petrie B12 (WHYSL )
Sun 04/28/2019 12:00 AM
Prospect Girls U9 (PROS)
Southington U 9 Spikes (STHGT)
Sun 04/28/2019 09:00 AM
Southington U 10 Shooters (STHGT)
North Haven Devo Girls U10 (NHAVEN)
Sun 04/28/2019 10:00 AM
Wallingford Girls Strikers U13 (WFYS)
Shelton FC - 07 Girls (SYSO)
Sun 04/28/2019 11:30 AM
Naugatuck U09B (NYS)
Orange Boys U-9 (ORANGE)
Sun 04/28/2019 11:30 AM
Cheshire U12 Boys Red (CHES)
Orange Boys U-12 (ORANGE)
Sun 04/28/2019 12:00 PM
Madison U11B Gold (MYSC)
Guilford Boys 11U - Malatesta (SCOG)
Sun 04/28/2019 12:00 PM
Southington BU13 Revolution (STHGT)
Watertown U13 - Santangeli (WAYS)
Sun 04/28/2019 12:30 PM
Prospect Boys U11/12 (PROS)
Branford Boys U-12 Rec (BRFD)
Sun 04/28/2019 12:30 PM
North Haven U11 Boys Comp (NHAVEN)
Branford Boys U-11 (BRFD)
Sun 04/28/2019 01:00 PM
Prospect Girls U11/12 Travel Comp (PROS)
West Haven Holme G12 (WHYSL )
Sun 04/28/2019 01:00 PM
Oxford U10 Boys - Guillet (OSL)
North Haven Devo Boys U10 (NHAVEN)
Sun 04/28/2019 02:00 PM
U12 Girls Blue (MLFD)
Clinton Lightning GU12 (CYSA)
Sun 04/28/2019 02:00 PM
Meriden U14 Boys (MSC)
Southington U 14 Wolves (STHGT)
Sun 04/28/2019 02:00 PM
Seymour U14 Boys Rec (SSA)
Coginchaug U15 Boys (COGSC)
Sun 04/28/2019 02:00 PM
Haddam-Killingworth U12B - No Coach (HKSC)
Coginchaug U11/12 Boys (COGSC)
Sun 04/28/2019 02:00 PM
Orange Boys U-14 Comp (ORANGE)
Guilford Boys 14U - Garcia (SCOG)
Sun 04/28/2019 02:00 PM
Prospect Girls U11/12 Travel Rec (PROS)
Hamden U12 Travel Rec Girls Gold (HAM)
Sun 04/28/2019 02:00 PM
Guilford Girls 11U - Michna (SCOG)
Orange Girls U-11 (ORANGE)
Sun 04/28/2019 02:30 PM
U10 Girls Travel Blue (MLFD)
Prospect Girls U10 (PROS)
Sun 04/28/2019 02:30 PM
Naugy FC (NYS)
Madison U15B Gold (MYSC)
Sun 04/28/2019 03:00 PM
Meriden U15/U16 Boys (MSC)
Branford Boys U-15 (BRFD)
Sun 04/28/2019 03:00 PM
Orange Girls U-17 (ORANGE)
Haddam-Killingworth U17G - Lonergan (HKSC)
Sun 04/28/2019 03:00 PM
Meriden U14 Girls Rec (MSC)
Orange Girls U-13 (ORANGE)
Sun 04/28/2019 03:00 PM
Madison U14G Gold (MYSC)
West Haven Gilmore G14 (WHYSL )
Sun 04/28/2019 03:00 PM
Naugatuck Storm G13 (NYS)
North Haven Girls U14 (NHAVEN)
Sun 04/28/2019 03:00 PM
Southington U10 Blue Wolves (STHGT)
Branford Boys U-10 (BRFD)
Sun 04/28/2019 03:00 PM
Orange Boys U-10 (ORANGE)
Madison U10B Lightning (MYSC)
Sun 04/28/2019 03:00 PM
North Branford - U19G (NBSC)
Meriden U19 Girls (MSC)
Sun 04/28/2019 04:00 PM
Guilford Boys 10U - DePetris (SCOG)
U-10 Boys Travel (MLFD)
Sun 04/28/2019 04:00 PM
Ansonia U12 Boys S19 (ANSO)
Seymour U12 Boys-White (SSA)
Sun 04/28/2019 04:00 PM
North Haven U11/U12 Boys Rec (NHAVEN)
Guilford Boys 11U/12U - Fulton (SCOG)
Sun 04/28/2019 04:00 PM
Clinton Cyclones BU14 (CYSA)
Hamden U14 Boys Comp (HAM)
Sun 04/28/2019 04:00 PM
Coginchaug Boys U09 (COGSC)
Southington B U 9 United (STHGT)
Sun 04/28/2019 04:00 PM
Madison U12B Gold (MYSC)
U12 MUSC Boys Blue (MLFD)
Sun 04/28/2019 04:30 PM
Hamden U11 Girls Comp (HAM)
Haddam-Killingworth U11G - Kaplowitz (HKSC)
Sun 04/28/2019 05:00 PM
U14 Girls Blue (MLFD)
Clinton Hurricanes GU14 (CYSA)
Sun 04/28/2019 05:00 PM
Wallingford Boys Wolverines U15 (WFYS)
Cheshire U15 Boys Red (CHES)
Sun 04/28/2019 05:00 PM
Prospect Boys U15/16 (PROS)
North Haven Boys U16 (NHAVEN)
Sun 04/28/2019 06:00 PM
New Haven U19 Boys Garcia (NHVN)
Naugatuck U19B McNeil (NYS)
Sun 04/28/2019 06:00 PM
West Haven Foley B19 (WHYSL )
Orange Boys U-19 Comp (ORANGE)
Sun 04/28/2019 06:00 PM
Non-SCD:Hamden U19
West Haven Jennings G19 (WHYSL )
Sun 04/28/2019 07:00 PM
Guilford Boys 19U - Ibarra (SCOG)
North Haven Boys U19 (NHAVEN)
Sun 04/28/2019 10:00 PM
Orange Boys U-11 (ORANGE)
Shelton U11 Boys White (SYSO)
Fri 05/03/2019 06:00 PM
U14 Girls Blue (MLFD)
Ansonia U16 Girls S19 (ANSO)
Fri 05/03/2019 06:00 PM
U12 MUSC Boys Blue (MLFD)
West Haven Petrie B12 (WHYSL )
Fri 05/03/2019 06:00 PM
East Haven Boys U13 (EHYS)
Prospect Boys U13 (PROS)
Fri 05/03/2019 06:00 PM
Branford Girls U-19 (BRFD)
West Haven Jennings G19 (WHYSL )
Fri 05/03/2019 06:00 PM
Shelton FC 04 Girls (SYSO)
Wallingford Girls Wolves U15 (WFYS)
Fri 05/03/2019 06:30 PM
Wallingford Girls Fury U13 (WFYS)
U13 girls - Milford Lightning (MLFD)
Fri 05/03/2019 07:00 PM
Naugatuck G11 (NYS)
Hamden U11 Girls Comp (HAM)
Fri 05/03/2019 07:00 PM
Wallingford Girls Strikers U13 (WFYS)
Guilford Girls 12U - Graham (SCOG)
Fri 05/03/2019 07:00 PM
Southington G14 Rowdies (STHGT)
Naugatuck Storm G13 (NYS)
Fri 05/03/2019 07:00 PM
Guilford Girls 14U - DeLucia (SCOG)
Meriden U14 Girls Comp (MSC)
Fri 05/03/2019 08:00 PM
Orange Girls U-17 (ORANGE)
Wallingford Girls Wildcats U19 (WFYS)
Fri 05/03/2019 08:00 PM
Naugatuck G10 (NYS)
Wallingford Girls Wild U10 (WFYS)
Sat 05/04/2019 12:00 AM
Orange Boys U-12 (ORANGE)
Hamden U12 Boys Comp (HAM)
Sat 05/04/2019 12:00 AM
Branford Boys U-19 (BRFD)
West Haven Foley B19 (WHYSL )
Sat 05/04/2019 09:00 AM
Wallingford U09 GIRLS DEVO (WFYS)
Orange Girls U-9 (ORANGE)
Sat 05/04/2019 09:00 AM
Branford Boys U-11 (BRFD)
Orange Boys U-11 (ORANGE)
Sat 05/04/2019 09:00 AM
Shelton U14 Boys Orange (SYSO)
Guilford Boys 14U - Garcia (SCOG)
Sat 05/04/2019 10:00 AM
Seymour U12 Girls (SSA)
Branford Girls U-12 REC (BRFD)
Sat 05/04/2019 10:00 AM
West Haven Holme G12 (WHYSL )
Guilford Girls 12U - Graham (SCOG)
Sat 05/04/2019 10:00 AM
Hamden U14 Travel Rec Girls (HAM)
Meriden U14 Girls Rec (MSC)
Sat 05/04/2019 10:00 AM
Coginchaug/HK U11/12 GIrls (COGSC)
Hamden U12 Travel Rec Girls Gold (HAM)
Sat 05/04/2019 10:00 AM
U12 MUSC Boys Blue (MLFD)
Guilford Boys 12U - Ibarra (SCOG)
Sat 05/04/2019 10:00 AM
Hamden U11 Girls Comp (HAM)
Madison U11G Gold (MYSC)
Sat 05/04/2019 10:00 AM
Oxford U12 Boys - Mizak (OSL)
Seymour U12 Boys -Blue (SSA)
Sat 05/04/2019 10:00 AM
Southington U 10 Shooters (STHGT)
Wallingford Girls Wild U10 (WFYS)
Sat 05/04/2019 10:00 AM
Shelton U12 Girls Orange (SYSO)
U12 Girls White (MLFD)
Sat 05/04/2019 10:00 AM
Cheshire U15 Boys Red (CHES)
Guilford Boys 15U - Yerkes (SCOG)
Sat 05/04/2019 10:00 AM
Naugatuck United B14 (NYS)
Branford Boys U-14 (BRFD)
Sat 05/04/2019 10:30 AM
Orange Girls U-10 (ORANGE)
Haddam-Killingworth U9/10G - Lonergan (HKSC)
Sat 05/04/2019 11:00 AM
Guilford Boys 13-15U - A. Ibarra (SCOG)
North Haven U14 Boys Rec (NHAVEN)
Sat 05/04/2019 11:00 AM
Naugatuck U19B McNeil (NYS)
Ansonia U19 Coed S19 (ANSO)
Sat 05/04/2019 12:00 PM
Coginchaug Girls White U-09/10 (COGSC)
Hamden U10 Travel Rec Girls (HAM)
Sat 05/04/2019 12:00 PM
Southington U 14 Wolves (STHGT)
Clinton Cyclones BU14 (CYSA)
Sat 05/04/2019 12:00 PM
Watertown U12 - Simonsen (WAYS)
Naugatuck U12B Raging Bearcats (NYS)
Sat 05/04/2019 12:00 PM
Madison U11B Gold (MYSC)
West Haven Treat B11 (WHYSL )
Sat 05/04/2019 12:00 PM
Madison U12G Gold (MYSC)
Orange Girls U-12 (ORANGE)
Sat 05/04/2019 12:00 PM
North Haven U14 Boys Comp (NHAVEN)
Hamden U14 Boys Comp (HAM)
Sat 05/04/2019 12:00 PM
Madison U14G Gold (MYSC)
Haddam-Killingworth U14G - Laurenza (HKSC)
Sat 05/04/2019 12:00 PM
Guilford Boys 11U/12U - Fulton (SCOG)
U12 MUSC Boys White (MLFD)
Sat 05/04/2019 12:00 PM
Southington U 11 Huskies (STHGT)
Oxford U11 Girls - Remond (OSL)
Sat 05/04/2019 12:00 PM
Madison U15B White (MYSC)
Seymour U14 Boys Rec (SSA)
Sat 05/04/2019 01:00 PM
Seymour U12 Boys-White (SSA)
North Haven U11/U12 Boys Rec (NHAVEN)
Sat 05/04/2019 01:00 PM
New Haven U14 Boys Wolves (NHVN)
Orange Boys U-14 Travel Rec (ORANGE)
Sat 05/04/2019 01:00 PM
Shelton U10 Girls Orange (SYSO)
West Haven Murphy G10 (WHYSL )
Sat 05/04/2019 01:30 PM
Branford Boys U-10 (BRFD)
Orange Boys U-10 (ORANGE)
Sat 05/04/2019 02:00 PM
Branford Boys U-15 (BRFD)
Guilford Boys 16U - Kozloski (SCOG)
Sat 05/04/2019 02:00 PM
Meriden U12 Boys (MSC)
Wallingford Boys Tigers U12 (WFYS)
Sat 05/04/2019 02:00 PM
Ansonia U14 Boys S19 (ANSO)
Oxford U14 Boys - Mahmood (OSL)
Sat 05/04/2019 02:00 PM
Prospect Boys U11/12 (PROS)
Meriden U11/U12 Boys Rec (MSC)
Sat 05/04/2019 02:00 PM
Coginchaug Boys U10 (COGSC)
U-10 Boys Travel (MLFD)
Sat 05/04/2019 02:00 PM
Naugatuck Red Dragons G12 (NYS)
Clinton Lightning GU12 (CYSA)
Sat 05/04/2019 02:00 PM
Oxford U10 Boys - Guillet (OSL)
Southington U10 Blue Wolves (STHGT)
Sat 05/04/2019 02:00 PM
Meriden U11 Boys (MSC)
Guilford Boys 11U - Malatesta (SCOG)
Sat 05/04/2019 02:30 PM
Madison U10G Lightning (MYSC)
Prospect Girls U10 (PROS)
Sat 05/04/2019 02:30 PM
Southington B U 9 United (STHGT)
Shelton U09 Boys Orange (SYSO)
Sat 05/04/2019 02:30 PM
North Haven U12 Boys Comp (NHAVEN)
Shelton U12 Boys Orange (SYSO)
Sat 05/04/2019 02:30 PM
Prospect Girls U9 (PROS)
Shelton U09 Girls Orange (SYSO)
Sat 05/04/2019 03:00 PM
Clinton Avalanche BU12 (CYSA)
Branford Boys U-12 Comp (BRFD)
Sat 05/04/2019 03:00 PM
Wallingford Girls Strikers U13 (WFYS)
North Haven Girls U12 Comp (NHAVEN)
Sat 05/04/2019 03:00 PM
Shelton U09 Boys White (SYSO)
Orange Boys U-9 (ORANGE)
Sat 05/04/2019 03:00 PM
North Haven Devo Boys U10 (NHAVEN)
Madison U10B Lightning (MYSC)
Sat 05/04/2019 03:30 PM
Prospect Boys U14/15 (PROS)
Cheshire U15 Boys White (CHES)
Sat 05/04/2019 04:00 PM
Non-SCD:Chesire SC United '07
Guilford Girls 11U - Michna (SCOG)
Sat 05/04/2019 04:00 PM
New Haven U9/10 Girls (NHVN)
U10 Girls Travel White (MLFD)
Sat 05/04/2019 04:00 PM
Meriden U19 Girls (MSC)
Oxford U19 Girls - Kondic (OSL)
Sat 05/04/2019 04:00 PM
Prospect Girls U13 (PROS)
U13 girls - Milford Lightning (MLFD)
Sat 05/04/2019 04:00 PM
Naugatuck Warriors B10 (NYS)
Guilford Boys 10U - DePetris (SCOG)
Sat 05/04/2019 04:00 PM
Wallingford Boys Warriors U13 (WFYS)
Guilford Boys 13U - Garcia (SCOG)
Sat 05/04/2019 04:00 PM
Orange Girls U-13 (ORANGE)
Guilford Girls 13U - Yerkes (SCOG)
Sat 05/04/2019 04:00 PM
Cheshire U14 Girls Red (CHES)
Guilford Girls 13-15U - Battapaglia (SCOG)
Sat 05/04/2019 04:00 PM
Branford Boys U-15 (BRFD)
Wallingford Boys Wolverines U15 (WFYS)
Sat 05/04/2019 05:00 PM
North Haven Boys U16 (NHAVEN)
Prospect Boys U15/16 (PROS)
Sat 05/04/2019 05:00 PM
West Haven Smith B19 (WHYSL )
Orange Boys U-19 Comp (ORANGE)
Sat 05/04/2019 05:00 PM
East Haven Swarm U14G (EHYS)
West Haven Gilmore G14 (WHYSL )
Sat 05/04/2019 05:30 PM
Cheshire U19 Boys White (CHES)
Branford Boys U-19 (BRFD)
Sat 05/04/2019 06:00 PM
North Haven Boys U19 (NHAVEN)
Guilford Boys 19U - Ibarra (SCOG)
Sat 05/04/2019 06:00 PM
Watertown U19 - Santangeli (WAYS)
Cheshire U19 Girls Red (CHES)
Sat 05/04/2019 06:30 PM
Seymour U14 Boys Comp (SSA)
Meriden U14 Boys (MSC)
Sun 05/05/2019 12:00 AM
Coginchuag U19 Boys (COGSC)
West Haven Smith B19 (WHYSL )
Sun 05/05/2019 12:00 AM
Stratford Boys U13 (STRATU)
West Haven Petrie B12 (WHYSL )
Sun 05/05/2019 12:00 AM
Wallingford U09 GIRLS DEVO (WFYS)
Southington U 9 Spikes (STHGT)
Sun 05/05/2019 12:00 AM
Madison U11B Gold (MYSC)
West Haven Treat B11 (WHYSL )
Sun 05/05/2019 07:00 AM
Meriden U14 Boys (MSC)
North Haven U14 Boys Comp (NHAVEN)
Sun 05/05/2019 09:00 AM
Branford Girls U-10 (BRFD)
North Haven Devo Girls U10 (NHAVEN)
Sun 05/05/2019 10:00 AM
West Haven Trenchard G12 (WHYSL )
Shelton FC - 07 Girls (SYSO)
Sun 05/05/2019 10:00 AM
U12 Girls Blue (MLFD)
Guilford Girls 11U - Michna (SCOG)
Sun 05/05/2019 10:00 AM
Shelton U09 Boys Orange (SYSO)
Seymour U9 Boys (SSA)
Sun 05/05/2019 10:00 AM
U10 Girls Travel Blue (MLFD)
Meriden U9/10 Girls (MSC)
Sun 05/05/2019 10:00 AM
Meriden U15/U16 Boys (MSC)
Madison U15B Gold (MYSC)
Sun 05/05/2019 10:00 AM
East Haven Swarm U12G (EHYS)
Ansonia U12 Girls S19 (ANSO)
Sun 05/05/2019 10:00 AM
Southington U11 Fire (STHGT)
Orange Boys U-11 (ORANGE)
Sun 05/05/2019 11:00 AM
Orange Girls U-12 (ORANGE)
Prospect Girls U11/12 Travel Comp (PROS)
Sun 05/05/2019 12:00 PM
U12 MUSC Boys White (MLFD)
Ansonia U12 Boys S19 (ANSO)
Sun 05/05/2019 12:00 PM
Prospect Girls U11/12 Travel Rec (PROS)
Coginchaug/HK U11/12 GIrls (COGSC)
Sun 05/05/2019 12:00 PM
Madison U11G Gold (MYSC)
Watertown U11 - LAW (WAYS)
Sun 05/05/2019 12:30 PM
Orange Girls U-14 (ORANGE)
Branford Girls U-14 (BRFD)
Sun 05/05/2019 12:30 PM
Southington BU13 Revolution (STHGT)
Madison U13B Gold (MYSC)
Sun 05/05/2019 01:00 PM
Southington B U 9 United (STHGT)
Naugatuck U09B (NYS)
Sun 05/05/2019 01:00 PM
North Haven Boys U19 (NHAVEN)
Cheshire U19 Boys Red (CHES)
Sun 05/05/2019 01:00 PM
Haddam-Killingworth U11G - Kaplowitz (HKSC)
Naugatuck G11 (NYS)
Sun 05/05/2019 01:30 PM
Hamden U10 Travel Rec Girls (HAM)
New Haven U9/10 Girls (NHVN)
Sun 05/05/2019 01:30 PM
Orange Boys U-10 (ORANGE)
Haddam-Killingworth U9/10B - Murphy (HKSC)
Sun 05/05/2019 02:00 PM
Coginchaug U15 Boys (COGSC)
Madison U15B White (MYSC)
Sun 05/05/2019 02:00 PM
North Haven Devo Boys U10 (NHAVEN)
Guilford Boys 10U - DePetris (SCOG)
Sun 05/05/2019 02:00 PM
Madison U10B Lightning (MYSC)
Southington U10 Blue Wolves (STHGT)
Sun 05/05/2019 02:00 PM
Branford Boys U-12 Rec (BRFD)
Coginchaug U11/12 Boys (COGSC)
Sun 05/05/2019 02:00 PM
Branford Boys U-10 (BRFD)
Clinton Huskies BU10 (CYSA)
Sun 05/05/2019 02:00 PM
New Haven U12 Girls (NHVN)
Hamden U12 Travel Rec Girls Gold (HAM)
Sun 05/05/2019 02:30 PM
Clinton Hurricanes GU14 (CYSA)
Madison U14G Gold (MYSC)
Sun 05/05/2019 03:00 PM
U12 Girls White (MLFD)
Orange Girls U-11 (ORANGE)
Sun 05/05/2019 03:00 PM
Clinton Avalanche BU12 (CYSA)
North Haven U12 Boys Comp (NHAVEN)
Sun 05/05/2019 03:00 PM
Seymour U14 Boys Rec (SSA)
Cheshire U15 Boys White (CHES)
Sun 05/05/2019 03:00 PM
Guilford Girls 10U - Natale (SCOG)
Madison U10G Lightning (MYSC)
Sun 05/05/2019 03:00 PM
Cheshire U10 Boys Select (CHES)
Prospect Boys U9/10 (PROS)
Sun 05/05/2019 03:00 PM
Naugatuck U12B Raging Bearcats (NYS)
Branford Boys U-12 Comp (BRFD)
Sun 05/05/2019 03:00 PM
Orange Boys U-14 Travel Rec (ORANGE)
North Haven U14 Boys Rec (NHAVEN)
Sun 05/05/2019 04:00 PM
Wallingford Boys Tigers U12 (WFYS)
U12 MUSC Boys Blue (MLFD)
Sun 05/05/2019 04:00 PM
Seymour U14 Boys Comp (SSA)
Clinton Cyclones BU14 (CYSA)
Sun 05/05/2019 04:00 PM
Guilford Boys 11U - Malatesta (SCOG)
Wallingford Boys Storm U11 (WFYS)
Sun 05/05/2019 04:00 PM
Southington U 10 Shooters (STHGT)
Clinton Wildcats GU10 (CYSA)
Sun 05/05/2019 04:00 PM
Southington U 9 Celtic (STHGT)
Coginchaug Boys U09 (COGSC)
Sun 05/05/2019 04:00 PM
Watertown U13 - Montambault (WAYS)
Orange Girls U-13 (ORANGE)
Sun 05/05/2019 04:00 PM
Branford Boys U-14 (BRFD)
Guilford Boys 14U - Garcia (SCOG)
Sun 05/05/2019 04:00 PM
Ansonia U14 Boys S19 (ANSO)
Guilford Boys 13-15U - A. Ibarra (SCOG)
Sun 05/05/2019 04:00 PM
U14 Boys White (MLFD)
New Haven U14 Boys Eagles (NHVN)
Sun 05/05/2019 04:00 PM
Southington U 14 Wolves (STHGT)
Hamden U14 Boys Comp (HAM)
Sun 05/05/2019 05:00 PM
Haddam-Killingworth U14G - Laurenza (HKSC)
West Haven Gilmore G14 (WHYSL )
Sun 05/05/2019 05:00 PM
Orange Girls U-9 (ORANGE)
Prospect Girls U9 (PROS)
Sun 05/05/2019 05:00 PM
Wallingford Boys Wolverines U15 (WFYS)
North Haven Boys U16 (NHAVEN)
Sun 05/05/2019 05:00 PM
East Haven Boys U13 (EHYS)
Meriden U13 Boys (MSC)
Sun 05/05/2019 05:30 PM
Southington G U 17 (STHGT)
Branford Girls U-19 (BRFD)
Sun 05/05/2019 06:00 PM
U14 Boys Blue (MLFD)
Orange Boys U-14 Comp (ORANGE)
Sun 05/05/2019 06:00 PM
Naugatuck U19B Campos (NYS)
Guilford Boys 19U - Ibarra (SCOG)
Sun 05/05/2019 06:00 PM
Coginchuag U19 Boys (COGSC)
West Haven Smith B19 (WHYSL )
Sun 05/05/2019 07:00 PM
Meriden U14 Girls Rec (MSC)
North Haven Girls U14 (NHAVEN)
Wed 05/08/2019 12:00 AM
West Haven Jennings G19 (WHYSL )
East Haven Swarm U19G (EHYS)
Fri 05/10/2019 12:00 AM
Orange Boys U-12 (ORANGE)
West Haven Petrie B12 (WHYSL )
Fri 05/10/2019 12:00 AM
U14 Girls Blue (MLFD)
West Haven Gilmore G14 (WHYSL )
Fri 05/10/2019 05:30 PM
Shelton U14 Boys Orange (SYSO)
U14 Boys Blue (MLFD)
Fri 05/10/2019 06:00 PM
East Haven Swarm U19G (EHYS)
West Haven Jennings G19 (WHYSL )
Fri 05/10/2019 06:00 PM
Wallingford Girls Wildcats U19 (WFYS)
Haddam-Killingworth U17G - Lonergan (HKSC)
Fri 05/10/2019 06:00 PM
Oxford U19 Girls - Kondic (OSL)
New Haven U19 Girls Galbicsek (NHVN)
Fri 05/10/2019 06:00 PM
Southington U 9 Celtic (STHGT)
Southington B U 9 United (STHGT)
Fri 05/10/2019 07:00 PM
Ansonia U19 Coed S19 (ANSO)
Guilford Boys 19U - Ibarra (SCOG)
Fri 05/10/2019 07:00 PM
Southington U 14 Storm (STHGT)
Meriden U14 Girls Comp (MSC)
Fri 05/10/2019 07:00 PM
Oxford U10 Boys - Guillet (OSL)
Naugatuck Warriors B10 (NYS)
Fri 05/10/2019 07:00 PM
Wallingford Girls Wreckers U14 (WFYS)
Clinton Hurricanes GU14 (CYSA)
Fri 05/10/2019 08:00 PM
Clinton Avalanche BU12 (CYSA)
Naugatuck U12B Raging Bearcats (NYS)
Sat 05/11/2019 12:00 AM
Orange Girls U-17 (ORANGE)
North Branford - U19G (NBSC)
Sat 05/11/2019 12:00 AM
West Haven Treat B11 (WHYSL )
Guilford Boys 11U - Malatesta (SCOG)
Sat 05/11/2019 03:30 AM
Haddam-Killingworth U11B - LoGiudice (HKSC)
Cheshire U11 Boys Red (CHES)
Sat 05/11/2019 09:00 AM
Hamden U11 Boys Comp (HAM)
Orange Boys U-11 (ORANGE)
Sat 05/11/2019 10:00 AM
Watertown U11 - LAW (WAYS)
Hamden U11 Girls Comp (HAM)
Sat 05/11/2019 10:00 AM
Branford Girls U-10 (BRFD)
Southington U 10 Shooters (STHGT)
Sat 05/11/2019 10:00 AM
Hamden U12 Travel Rec Girls Gold (HAM)
Hamden U12 Travel Rec Girls Green (HAM)
Sat 05/11/2019 10:00 AM
Madison U14G Gold (MYSC)
Guilford Girls 14U - DeLucia (SCOG)
Sat 05/11/2019 10:00 AM
North Haven Girls U12 Rec (NHAVEN)
Ansonia U12 Girls S19 (ANSO)
Sat 05/11/2019 10:30 AM
U12 MUSC Boys Red (MLFD)
Orange Boys U-12 (ORANGE)
Sat 05/11/2019 11:00 AM
Southington G14 Rowdies (STHGT)
Meriden U14 Girls Rec (MSC)
Sat 05/11/2019 11:45 AM
Coginchaug Girls White U-09/10 (COGSC)
Orange Girls U-10 (ORANGE)
Sat 05/11/2019 12:00 PM
Coginchaug U11/12 Boys (COGSC)
Prospect Boys U11/12 (PROS)
Sat 05/11/2019 12:00 PM
Shelton U09 Girls White (SYSO)
Southington U 9 Strikers (STHGT)
Sat 05/11/2019 12:00 PM
North Haven Boys U19 (NHAVEN)
Naugatuck U19B McNeil (NYS)
Sat 05/11/2019 12:00 PM
Shelton U10 Girls Orange (SYSO)
Southington U 10 Shooters (STHGT)
Sat 05/11/2019 12:00 PM
Oxford U12 Boys - Mizak (OSL)
Hamden U12 Travel Rec Boys (HAM)
Sat 05/11/2019 12:00 PM
New Haven U12 Boys Eagles (NHVN)
Ansonia U12 Boys S19 (ANSO)
Sat 05/11/2019 12:00 PM
Guilford Girls 12U - Graham (SCOG)
Orange Girls U-12 (ORANGE)
Sat 05/11/2019 12:00 PM
Seymour U14 Boys Rec (SSA)
Oxford U15 Boys - Guillet (OSL)
Sat 05/11/2019 12:30 PM
Madison U12B White (MYSC)
Branford Boys U-12 Rec (BRFD)
Sat 05/11/2019 01:00 PM
Guilford Boys 13-15U - A. Ibarra (SCOG)
Orange Boys U-14 Travel Rec (ORANGE)
Sat 05/11/2019 01:00 PM
Prospect Girls U11/12 Travel Comp (PROS)
Madison U12G Gold (MYSC)
Sat 05/11/2019 01:00 PM
New Haven U12 Girls (NHVN)
Shelton U12 Girls Orange (SYSO)
Sat 05/11/2019 01:00 PM
Guilford Girls 11U - Michna (SCOG)
Shelton U11 Girls Orange (SYSO)
Sat 05/11/2019 01:30 PM
Southington U10 Blue Wolves (STHGT)
Orange Boys U-10 (ORANGE)
Sat 05/11/2019 01:30 PM
Prospect Girls U13 (PROS)
Shelton FC - 06 Girls (SYSO)
Sat 05/11/2019 01:30 PM
East Haven Swarm U14G (EHYS)
Haddam-Killingworth U14G - Laurenza (HKSC)
Sat 05/11/2019 02:00 PM
Meriden U15/U16 Boys (MSC)
Guilford Boys 16U - Kozloski (SCOG)
Sat 05/11/2019 02:00 PM
Prospect Boys U15/16 (PROS)
Wallingford Boys Wolverines U15 (WFYS)
Sat 05/11/2019 02:00 PM
Prospect Boys U9/10 (PROS)
Meriden U9/10 Boys (MSC)
Sat 05/11/2019 02:00 PM
Wallingford Boys Tigers U12 (WFYS)
Guilford Boys 12U - Ibarra (SCOG)
Sat 05/11/2019 02:00 PM
North Haven Girls U14 (NHAVEN)
Ansonia U14 Girls S19 (ANSO)
Sat 05/11/2019 02:00 PM
Oxford U11 Girls - Remond (OSL)
Coginchaug U11 Girls (COGSC)
Sat 05/11/2019 02:00 PM
West Haven Holme G12 (WHYSL )
Naugatuck Red Dragons G12 (NYS)
Sat 05/11/2019 02:00 PM
Madison U12B Gold (MYSC)
West Haven Petrie B12 (WHYSL )
Sat 05/11/2019 02:30 PM
Watertown U12 - Simonsen (WAYS)
Shelton U12 Boys Orange (SYSO)
Sat 05/11/2019 02:30 PM
Coginchaug Boys U09 (COGSC)
Shelton U09 Boys Orange (SYSO)
Sat 05/11/2019 02:30 PM
Oxford U14 Boys - Mahmood (OSL)
New Haven U14 Boys Wolves (NHVN)
Sat 05/11/2019 02:30 PM
Southington U12 Spartans (STHGT)
New Haven U12 Boys Wolves (NHVN)
Sat 05/11/2019 03:00 PM
New Haven U9/10 Boys (NHVN)
North Haven Devo Boys U10 (NHAVEN)
Sat 05/11/2019 03:00 PM
Shelton FC - 07 Girls (SYSO)
North Haven Girls U12 Comp (NHAVEN)
Sat 05/11/2019 03:00 PM
Hamden U14 Boys Comp (HAM)
Meriden U14 Boys (MSC)
Sat 05/11/2019 03:00 PM
U-10 Boys Travel (MLFD)
West Haven Tepetl-Ocotoxtle B10 (WHYSL )
Sat 05/11/2019 03:00 PM
Coginchaug U15 Boys (COGSC)
Prospect Boys U14/15 (PROS)
Sat 05/11/2019 03:00 PM
Madison U10B Lightning (MYSC)
Branford Boys U-10 (BRFD)
Sat 05/11/2019 03:30 PM
Madison U15B White (MYSC)
Cheshire U15 Boys White (CHES)
Sat 05/11/2019 04:00 PM
Orange Boys U-9 (ORANGE)
Southington B U 9 United (STHGT)
Sat 05/11/2019 04:00 PM
Meriden U14 Girls Comp (MSC)
Clinton Hurricanes GU14 (CYSA)
Sat 05/11/2019 04:00 PM
Madison U10G Lightning (MYSC)
Guilford Girls 10U - Natale (SCOG)
Sat 05/11/2019 04:00 PM
U12 Girls Blue (MLFD)
Wallingford Girls Strikers U13 (WFYS)
Sat 05/11/2019 04:00 PM
North Branford - U10B (NBSC)
Clinton Huskies BU10 (CYSA)
Sat 05/11/2019 04:00 PM
Coginchuag U19 Boys (COGSC)
Milford HS Boys U19 (MLFD)
Sat 05/11/2019 04:00 PM
Oxford U10 Boys - Guillet (OSL)
Shelton U10 Boys Orange (SYSO)
Sat 05/11/2019 04:00 PM
Southington U 9 Spikes (STHGT)
Wallingford U09 GIRLS DEVO (WFYS)
Sat 05/11/2019 04:00 PM
Southington U 11 Huskies (STHGT)
Meriden U11 Girls (MSC)
Sat 05/11/2019 04:00 PM
Cheshire U13 Boys Red (CHES)
Ansonia U14 Boys S19 (ANSO)
Sat 05/11/2019 05:00 PM
Branford Boys U-12 Comp (BRFD)
North Haven U12 Boys Comp (NHAVEN)
Sat 05/11/2019 05:00 PM
Seymour U14 Boys Comp (SSA)
West Haven Treat B14 (WHYSL )
Sat 05/11/2019 06:00 PM
East Haven Swarm U19G (EHYS)
Watertown U19 - Santangeli (WAYS)
Sat 05/11/2019 06:00 PM
West Haven Foley B19 (WHYSL )
Guilford Boys 19U - Ibarra (SCOG)
Sat 05/11/2019 06:00 PM
Coginchaug U13/14/15 Girls (COGSC)
Guilford Girls 13-15U - Battapaglia (SCOG)
Sat 05/11/2019 06:00 PM
Meriden U12 Girls (MSC)
West Haven Trenchard G12 (WHYSL )
Sat 05/11/2019 07:00 PM
Southington U 14 Wolves (STHGT)
North Haven U14 Boys Comp (NHAVEN)
Sat 05/11/2019 08:00 PM
Hamden U14 Travel Rec Girls (HAM)
Naugatuck Storm G13 (NYS)
Sun 05/12/2019 10:00 AM
Naugatuck G10 (NYS)
Southington U 10 Shooters (STHGT)
Sun 05/12/2019 02:00 PM
Orange Girls U-11 (ORANGE)
Guilford Girls 11U - Michna (SCOG)
Sun 05/12/2019 02:00 PM
Orange Girls U-13 (ORANGE)
Wallingford Girls Fury U13 (WFYS)
Sun 05/12/2019 02:00 PM
Haddam-Killingworth U9/10B - Murphy (HKSC)
Clinton Huskies BU10 (CYSA)
Sun 05/12/2019 02:00 PM
U13 girls - Milford Lightning (MLFD)
Watertown U13 - Montambault (WAYS)
Sun 05/12/2019 02:00 PM
Prospect Girls U10 (PROS)
Meriden U9/10 Girls (MSC)
Sun 05/12/2019 02:00 PM
Orange Boys U-14 Comp (ORANGE)
Naugatuck United B14 (NYS)
Sun 05/12/2019 02:00 PM
West Haven Petrie B12 (WHYSL )
Guilford Boys 12U - Ibarra (SCOG)
Sun 05/12/2019 03:00 PM
Guilford Girls 12U - Graham (SCOG)
Prospect Girls U11/12 Travel Comp (PROS)
Sun 05/12/2019 03:00 PM
Prospect Boys U15/16 (PROS)
Branford Boys U-15 (BRFD)
Sun 05/12/2019 03:00 PM
Seymour U9 Boys (SSA)
Orange Boys U-9 (ORANGE)
Sun 05/12/2019 04:00 PM
Haddam-Killingworth U12B - No Coach (HKSC)
Meriden U11/U12 Boys Rec (MSC)
Sun 05/12/2019 04:00 PM
Wallingford Girls Wild U10 (WFYS)
Clinton Wildcats GU10 (CYSA)
Sun 05/12/2019 04:00 PM
Hamden U14 Travel Rec Boys (HAM)
Ansonia U14 Boys S19 (ANSO)
Sun 05/12/2019 04:00 PM
Guilford Girls 10U - Natale (SCOG)
U10 Girls Travel Blue (MLFD)
Sun 05/12/2019 04:00 PM
West Haven Tepetl-Ocotoxtle B10 (WHYSL )
Coginchaug Boys U10 (COGSC)
Sun 05/12/2019 04:00 PM
Guilford Boys 14U - Garcia (SCOG)
U14 Boys Blue (MLFD)
Sun 05/12/2019 05:00 PM
Clinton Hurricanes GU14 (CYSA)
Orange Girls U-14 (ORANGE)
Sun 05/12/2019 05:00 PM
Southington U 9 Strikers (STHGT)
Prospect Girls U9 (PROS)
Sun 05/12/2019 05:00 PM
Naugatuck U19B Campos (NYS)
Ansonia U19 Coed S19 (ANSO)
Sun 05/12/2019 05:30 PM
Wallingford Boys Raptors U19 (WFYS)
Branford Boys U-19 (BRFD)
Sun 05/12/2019 05:30 PM
Meriden U19 Girls (MSC)
Haddam-Killingworth U17G - Lonergan (HKSC)
Sun 05/12/2019 06:00 PM
Cheshire U19 Boys Red (CHES)
Naugatuck U19B McNeil (NYS)
Sun 05/12/2019 07:00 PM
Orange Boys U-19 Comp (ORANGE)
North Haven Boys U19 (NHAVEN)
Sun 05/12/2019 08:00 PM
Wallingford Girls Wildfire U19 (WFYS)
Southington G U 17 (STHGT)
Fri 05/17/2019 12:00 AM
Prospect Boys U11/12 (PROS)
Southington U12 Spartans (STHGT)
Fri 05/17/2019 12:00 AM
New Haven U12 Boys Eagles (NHVN)
West Haven Treat B11 (WHYSL )
Fri 05/17/2019 12:00 AM
Naugatuck Warriors B10 (NYS)
Branford Boys U-10 (BRFD)
Fri 05/17/2019 12:00 AM
Naugatuck Warriors B10 (NYS)
Branford Boys U-10 (BRFD)
Fri 05/17/2019 12:00 AM
Orange Girls U-9 (ORANGE)
Wallingford U09 GIRLS DEVO (WFYS)
Fri 05/17/2019 06:00 AM
Orange Girls U-9 (ORANGE)
Wallingford U09 GIRLS DEVO (WFYS)
Fri 05/17/2019 06:00 PM
Cheshire U14 Girls Red (CHES)
Wallingford Girls Defenders U14 (WFYS)
Fri 05/17/2019 06:00 PM
Seymour U12 Girls (SSA)
Ansonia U12 Girls S19 (ANSO)
Fri 05/17/2019 06:00 PM
U-10 Boys Travel (MLFD)
Orange Boys U-10 (ORANGE)
Fri 05/17/2019 06:00 PM
Coginchaug U15 Boys (COGSC)
Oxford U15 Boys - Guillet (OSL)
Fri 05/17/2019 06:00 PM
West Haven Treat B14 (WHYSL )
Meriden U14 Boys (MSC)
Fri 05/17/2019 06:00 PM
Oxford U19 Girls - Kondic (OSL)
Ansonia U16 Girls S19 (ANSO)
Fri 05/17/2019 07:30 PM
Orange Girls U-14 (ORANGE)
Meriden U14 Girls Comp (MSC)
Fri 05/17/2019 08:00 PM
U14 Boys Blue (MLFD)
Naugatuck United B14 (NYS)
Fri 05/17/2019 08:00 PM
Meriden U19 Girls (MSC)
Wallingford Girls Wildcats U19 (WFYS)
Sat 05/18/2019 12:00 AM
Prospect Girls U9 (PROS)
Non-SCD:West Haven Girls U9
Sat 05/18/2019 12:00 AM
Orange Girls U-14 (ORANGE)
West Haven Gilmore G14 (WHYSL )
Sat 05/18/2019 04:00 AM
North Haven Devo Boys U10 (NHAVEN)
Oxford U10 Boys - Guillet (OSL)
Sat 05/18/2019 09:00 AM
Wallingford Girls Fury U13 (WFYS)
Prospect Girls U13 (PROS)
Sat 05/18/2019 09:00 AM
Hamden U12 Travel Rec Girls Green (HAM)
Prospect Girls U11/12 Travel Rec (PROS)
Sat 05/18/2019 10:00 AM
Shelton U10 Girls Orange (SYSO)
Branford Girls U-10 (BRFD)
Sat 05/18/2019 10:00 AM
Ansonia U12 Girls S19 (ANSO)
Oxford U11 Girls - Remond (OSL)
Sat 05/18/2019 10:00 AM
Guilford Boys 14U - Garcia (SCOG)
Orange Boys U-14 Comp (ORANGE)
Sat 05/18/2019 10:30 AM
U12 MUSC Boys Blue (MLFD)
Orange Boys U-12 (ORANGE)
Sat 05/18/2019 10:30 AM
Naugatuck Red Dragons G12 (NYS)
Prospect Girls U11/12 Travel Comp (PROS)
Sat 05/18/2019 11:00 AM
Seymour U12 Girls (SSA)
North Haven Girls U12 Rec (NHAVEN)
Sat 05/18/2019 11:30 AM
Stratford United Boys U10 (STRATU)
Prospect Boys U9/10 (PROS)
Sat 05/18/2019 12:00 PM
Haddam-Killingworth U9/10G - Lonergan (HKSC)
Coginchaug Girls Red U-09/10 (COGSC)
Sat 05/18/2019 12:00 PM
Clinton Avalanche BU12 (CYSA)
Watertown U12 - Simonsen (WAYS)
Sat 05/18/2019 12:00 PM
Cheshire U15 Boys White (CHES)
Oxford U15 Boys - Guillet (OSL)
Sat 05/18/2019 12:00 PM
New Haven U14 Girls (NHVN)
Ansonia U14 Girls S19 (ANSO)
Sat 05/18/2019 12:00 PM
West Haven Holme G12 (WHYSL )
Orange Girls U-12 (ORANGE)
Sat 05/18/2019 12:30 PM
Orange Girls U-10 (ORANGE)
New Haven U9/10 Girls (NHVN)
Sat 05/18/2019 01:00 PM
Wallingford Boys Cosmos U12-14 (WFYS)
Orange Boys U-14 Travel Rec (ORANGE)
Sat 05/18/2019 01:00 PM
Hamden U12 Travel Rec Girls Gold (HAM)
Shelton U12 Girls Orange (SYSO)
Sat 05/18/2019 01:00 PM
New Haven U12 Boys Eagles (NHVN)
North Haven U11/U12 Boys Rec (NHAVEN)
Sat 05/18/2019 01:00 PM
Southington B U 9 United (STHGT)
Shelton U09 Boys White (SYSO)
Sat 05/18/2019 01:00 PM
Wallingford U09 GIRLS DEVO (WFYS)
Shelton U09 Girls White (SYSO)
Sat 05/18/2019 02:00 PM
Seymour U10 Boys (SSA)
Meriden U9/10 Boys (MSC)
Sat 05/18/2019 02:00 PM
North Haven Girls U12 Comp (NHAVEN)
West Haven Trenchard G12 (WHYSL )
Sat 05/18/2019 02:00 PM
Ansonia U12 Boys S19 (ANSO)
Guilford Boys 11U/12U - Fulton (SCOG)
Sat 05/18/2019 02:00 PM
U14 Boys White (MLFD)
Oxford U14 Boys - Mahmood (OSL)
Sat 05/18/2019 02:00 PM
Prospect Boys U13 (PROS)
Wallingford Boys Warriors U13 (WFYS)
Sat 05/18/2019 02:00 PM
New Haven U12 Boys Wolves (NHVN)
Oxford U12 Boys - Mizak (OSL)
Sat 05/18/2019 03:00 PM
Southington U 10 Shooters (STHGT)
West Haven Murphy G10 (WHYSL )
Sat 05/18/2019 03:00 PM
Naugatuck G10 (NYS)
Prospect Girls U10 (PROS)
Sat 05/18/2019 03:00 PM
North Branford - U19G (NBSC)
Orange Girls U-17 (ORANGE)
Sat 05/18/2019 03:00 PM
Hamden U14 Boys Comp (HAM)
West Haven Treat B14 (WHYSL )
Sat 05/18/2019 03:00 PM
Naugatuck Warriors B10 (NYS)
West Haven Tepetl-Ocotoxtle B10 (WHYSL )
Sat 05/18/2019 04:00 PM
New Haven U14 Boys Wolves (NHVN)
Guilford Boys 13-15U - A. Ibarra (SCOG)
Sat 05/18/2019 04:00 PM
Shelton FC 06 Boys (SYSO)
Guilford Boys 13U - Garcia (SCOG)
Sat 05/18/2019 04:00 PM
Coginchaug U11 Girls (COGSC)
Meriden U11 Girls (MSC)
Sat 05/18/2019 04:00 PM
Guilford Girls 13U - Yerkes (SCOG)
Watertown U13 - Montambault (WAYS)
Sat 05/18/2019 04:00 PM
Wallingford Boys Wolverines U15 (WFYS)
Guilford Boys 15U - Yerkes (SCOG)
Sat 05/18/2019 04:00 PM
Wallingford Boys Tigers U12 (WFYS)
West Haven Petrie B12 (WHYSL )
Sat 05/18/2019 04:00 PM
Southington U 9 Celtic (STHGT)
Orange Boys U-9 (ORANGE)
Sat 05/18/2019 04:30 PM
Ansonia U14 Boys S19 (ANSO)
New Haven U14 Boys Eagles (NHVN)
Sat 05/18/2019 05:00 PM
Stratford United Boys U15 (STRATU)
Prospect Boys U15/16 (PROS)
Sat 05/18/2019 05:00 PM
Naugatuck U19B McNeil (NYS)
West Haven Foley B19 (WHYSL )
Sat 05/18/2019 05:30 PM
West Haven Jennings G19 (WHYSL )
Cheshire U19 Girls Red (CHES)
Sat 05/18/2019 05:30 PM
Ansonia U19 Coed S19 (ANSO)
Cheshire U19 Boys Red (CHES)
Sat 05/18/2019 06:00 PM
Shelton U09 Boys Orange (SYSO)
Naugatuck U09B (NYS)
Sat 05/18/2019 07:00 PM
Clinton Cyclones BU14 (CYSA)
North Haven U14 Boys Comp (NHAVEN)
Sun 05/19/2019 12:00 AM
Madison U12B Gold (MYSC)
West Haven Petrie B12 (WHYSL )
Sun 05/19/2019 12:00 AM
Ansonia U14 Boys S19 (ANSO)
Southington BU13 Revolution (STHGT)
Sun 05/19/2019 12:00 AM
Cheshire U19 Boys White (CHES)
West Haven Smith B19 (WHYSL )
Sun 05/19/2019 12:00 AM
New Haven U19 Boys Garcia (NHVN)
West Haven Smith B19 (WHYSL )
Sun 05/19/2019 10:00 AM
Southingon G U 16 (STHGT)
Ansonia U16 Girls S19 (ANSO)
Sun 05/19/2019 10:00 AM
North Haven Devo Girls U10 (NHAVEN)
Naugatuck G10 (NYS)
Sun 05/19/2019 12:00 PM
Seymour U9 Boys (SSA)
Southington B U 9 United (STHGT)
Sun 05/19/2019 12:00 PM
U10 Girls Travel White (MLFD)
Hamden U10 Travel Rec Girls (HAM)
Sun 05/19/2019 01:00 PM
U12 MUSC Boys Red (MLFD)
Cheshire U12 Boys Red (CHES)
Sun 05/19/2019 01:00 PM
Orange Boys U-9 (ORANGE)
Shelton U09 Boys Orange (SYSO)
Sun 05/19/2019 01:00 PM
Shelton FC - 06 Girls (SYSO)
Orange Girls U-13 (ORANGE)
Sun 05/19/2019 02:00 PM
Guilford Boys 15U - Yerkes (SCOG)
Guilford Boys 16U - Kozloski (SCOG)
Sun 05/19/2019 02:00 PM
Cheshire U10 Boys Select (CHES)
Meriden U9/10 Boys (MSC)
Sun 05/19/2019 03:00 PM
Cheshire U13 Boys Red (CHES)
New Haven U14 Boys Eagles (NHVN)
Sun 05/19/2019 04:00 PM
Naugatuck Warriors B10 (NYS)
Orange Boys U-10 (ORANGE)
Sun 05/19/2019 04:00 PM
Prospect Boys U11/12 (PROS)
Oxford U12 Boys - Mizak (OSL)
Sun 05/19/2019 04:00 PM
Hamden U14 Travel Rec Boys (HAM)
Guilford Boys 13-15U - A. Ibarra (SCOG)
Sun 05/19/2019 04:00 PM
Cheshire U19 Boys White (CHES)
Coginchuag U19 Boys (COGSC)
Sun 05/19/2019 04:00 PM
Naugatuck U09B (NYS)
Coginchaug Boys U09 (COGSC)
Sun 05/19/2019 04:00 PM
New Haven U19 Girls Galbicsek (NHVN)
Orange Girls U-17 (ORANGE)
Sun 05/19/2019 05:00 PM
Wallingford Boys Warriors U13 (WFYS)
Meriden U13 Boys (MSC)
Sun 05/19/2019 05:00 PM
Stratford United Boys U15 (STRATU)
North Haven Boys U16 (NHAVEN)
Sun 05/19/2019 05:30 PM
East Haven Swarm U19G (EHYS)
Branford Girls U-19 (BRFD)
Sun 05/19/2019 06:00 PM
North Haven Girls U12 Comp (NHAVEN)
Meriden U12 Girls (MSC)
Sun 05/19/2019 06:00 PM
Naugatuck U19B McNeil (NYS)
Naugatuck U19B Campos (NYS)
Sun 05/19/2019 06:00 PM
Wallingford Girls Wildfire U19 (WFYS)
West Haven Jennings G19 (WHYSL )
Sun 05/19/2019 06:00 PM
Branford Boys U-19 (BRFD)
Orange Boys U-19 Comp (ORANGE)
Sun 05/19/2019 07:00 PM
Ansonia U19 Coed S19 (ANSO)
North Haven Boys U19 (NHAVEN)
Wed 05/22/2019 06:00 PM
Branford Boys U-15 (BRFD)
Guilford Boys 15U - Yerkes (SCOG)
Thu 05/23/2019 06:30 PM
Ansonia U14 Boys S19 (ANSO)
Orange Boys U-14 Travel Rec (ORANGE)
Fri 05/24/2019 12:00 AM
Wallingford Boys Tigers U12 (WFYS)
Southington U12 Spartans (STHGT)
Fri 05/24/2019 06:00 PM
Meriden U15/U16 Boys (MSC)
Wallingford Boys Wolverines U15 (WFYS)
Fri 05/24/2019 06:00 PM
Haddam-Killingworth U17G - Lonergan (HKSC)
New Haven U19 Girls Galbicsek (NHVN)
Fri 05/24/2019 06:00 PM
West Haven Murphy G10 (WHYSL )
Wallingford Girls Wild U10 (WFYS)
Fri 05/24/2019 06:00 PM
Cheshire U19 Girls Red (CHES)
West Haven Jennings G19 (WHYSL )
Fri 05/24/2019 07:00 PM
Guilford Girls 12U - Graham (SCOG)
Naugatuck Red Dragons G12 (NYS)
Sat 05/25/2019 12:00 AM
West Haven Smith B19 (WHYSL )
Coginchuag U19 Boys (COGSC)
Sat 05/25/2019 04:00 AM
West Haven Petrie B12 (WHYSL )
Hamden U12 Boys Comp (HAM)
Sat 05/25/2019 09:00 AM
Orange Boys U-11 (ORANGE)
North Haven U11 Boys Comp (NHAVEN)
Sat 05/25/2019 09:00 AM
Shelton U09 Girls White (SYSO)
Orange Girls U-9 (ORANGE)
Sat 05/25/2019 09:00 AM
Clinton Lightning GU12 (CYSA)
Madison U12G Gold (MYSC)
Sat 05/25/2019 10:00 AM
Guilford Boys 14U - Garcia (SCOG)
Branford Boys U-14 (BRFD)
Sat 05/25/2019 10:00 AM
Wallingford Girls Wild U10 (WFYS)
Branford Girls U-10 (BRFD)
Sat 05/25/2019 11:00 AM
Hamden U14 Travel Rec Boys (HAM)
North Haven U14 Boys Rec (NHAVEN)
Sat 05/25/2019 12:00 PM
Hamden U10 Travel Rec Girls (HAM)
Haddam-Killingworth U9/10G - Lonergan (HKSC)
Sat 05/25/2019 12:00 PM
Madison U12B White (MYSC)
Prospect Boys U11/12 (PROS)
Sat 05/25/2019 12:00 PM
Hamden U14 Boys Comp (HAM)
Seymour U14 Boys Comp (SSA)
Sat 05/25/2019 12:00 PM
Coginchaug Girls Red U-09/10 (COGSC)
Coginchaug Girls White U-09/10 (COGSC)
Sat 05/25/2019 01:00 PM
Wallingford U09 GIRLS DEVO (WFYS)
Prospect Girls U9 (PROS)
Sat 05/25/2019 01:30 PM
New Haven U9/10 Boys (NHVN)
Haddam-Killingworth U9/10B - Murphy (HKSC)
Sat 05/25/2019 01:30 PM
Shelton U10 Boys Orange (SYSO)
Orange Boys U-10 (ORANGE)
Sat 05/25/2019 02:00 PM
Prospect Boys U14/15 (PROS)
Seymour U14 Boys Rec (SSA)
Sat 05/25/2019 02:00 PM
Branford Girls U-14 (BRFD)
Guilford Girls 14U - DeLucia (SCOG)
Sat 05/25/2019 02:00 PM
Watertown U13 - Santangeli (WAYS)
Guilford Boys 13U - Garcia (SCOG)
Sat 05/25/2019 02:30 PM
Naugatuck U12B Raging Bearcats (NYS)
Shelton U12 Boys Orange (SYSO)
Sat 05/25/2019 03:00 PM
East Haven Boys U11 (EHYS)
Haddam-Killingworth U11B - LoGiudice (HKSC)
Sat 05/25/2019 04:00 PM
West Haven Tepetl-Ocotoxtle B10 (WHYSL )
Guilford Boys 10U - DePetris (SCOG)
Sat 05/25/2019 04:00 PM
New Haven U14 Boys Wolves (NHVN)
Ansonia U14 Boys S19 (ANSO)
Sat 05/25/2019 04:00 PM
Ansonia U14 Girls S19 (ANSO)
Hamden U14 Travel Rec Girls (HAM)
Sat 05/25/2019 04:00 PM
North Haven U12 Boys Comp (NHAVEN)
Clinton Avalanche BU12 (CYSA)
Sat 05/25/2019 04:00 PM
Naugatuck G10 (NYS)
Shelton U10 Girls Orange (SYSO)
Sat 05/25/2019 05:00 PM
Watertown U19 - Santangeli (WAYS)
West Haven Jennings G19 (WHYSL )
Sat 05/25/2019 05:00 PM
Wallingford Boys Wolverines U15 (WFYS)
Prospect Boys U15/16 (PROS)
Sat 05/25/2019 06:00 PM
West Haven Foley B19 (WHYSL )
Ansonia U19 Coed S19 (ANSO)
Sun 05/26/2019 10:00 AM
West Haven Murphy G10 (WHYSL )
Clinton Wildcats GU10 (CYSA)
Sun 05/26/2019 12:00 PM
Cheshire U15 Boys White (CHES)
Coginchaug U15 Boys (COGSC)
Sun 05/26/2019 12:00 PM
Hamden U10 Travel Rec Girls (HAM)
Guilford Girls 10U - Natale (SCOG)
Sun 05/26/2019 12:00 PM
U-10 Boys Travel (MLFD)
Guilford Boys 10U - DePetris (SCOG)
Sun 05/26/2019 02:00 PM
Naugatuck G11 (NYS)
Watertown U11 - LAW (WAYS)
Sun 05/26/2019 04:00 PM
West Haven Smith B19 (WHYSL )
Milford HS Boys U19 (MLFD)
Fri 05/31/2019 06:00 PM
West Haven Murphy G10 (WHYSL )
Naugatuck G10 (NYS)
Fri 05/31/2019 06:30 PM
Shelton U14 Girls Travel (SYSO)
Orange Girls U-14 (ORANGE)
Fri 05/31/2019 07:30 PM
Madison U11G Gold (MYSC)
Naugatuck G11 (NYS)
Fri 05/31/2019 07:30 PM
Orange Girls U-17 (ORANGE)
Meriden U19 Girls (MSC)
Sat 06/01/2019 12:00 AM
Branford Boys U-11 (BRFD)
North Haven U11 Boys Comp (NHAVEN)
Sat 06/01/2019 12:00 AM
Ansonia U12 Girls S19 (ANSO)
East Haven Swarm U12G (EHYS)
Sat 06/01/2019 12:00 AM
Branford Boys U-12 Comp (BRFD)
Watertown U12 - Simonsen (WAYS)
Sat 06/01/2019 12:00 AM
West Haven Smith B19 (WHYSL )
Branford Boys U-19 (BRFD)
Sat 06/01/2019 04:00 AM
Guilford Boys 12U - Ibarra (SCOG)
Hamden U12 Boys Comp (HAM)
Sat 06/01/2019 04:30 AM
Orange Boys U-14 Comp (ORANGE)
Branford Boys U-14 (BRFD)
Sat 06/01/2019 09:00 AM
Stratford Boys U11 (STRATU)
Orange Boys U-11 (ORANGE)
Sat 06/01/2019 09:00 AM
Shelton U12 Girls Orange (SYSO)
Prospect Girls U11/12 Travel Rec (PROS)
Sat 06/01/2019 10:00 AM
Orange Girls U-9 (ORANGE)
Southington U 9 Strikers (STHGT)
Sat 06/01/2019 10:00 AM
Shelton FC 04 Girls (SYSO)
Ansonia U16 Girls S19 (ANSO)
Sat 06/01/2019 10:30 AM
Haddam-Killingworth U9/10G - Lonergan (HKSC)
Orange Girls U-10 (ORANGE)
Sat 06/01/2019 11:00 AM
Hamden U12 Travel Rec Girls Green (HAM)
North Haven Girls U12 Rec (NHAVEN)
Sat 06/01/2019 11:00 AM
Meriden U14 Girls Rec (MSC)
Ansonia U14 Girls S19 (ANSO)
Sat 06/01/2019 11:30 AM
Haddam-Killingworth U9/10B - Murphy (HKSC)
Prospect Boys U9/10 (PROS)
Sat 06/01/2019 12:00 PM
Stratford United Boys U12 (STRATU)
U12 MUSC Boys Red (MLFD)
Sat 06/01/2019 12:00 PM
Haddam-Killingworth U12B - No Coach (HKSC)
Prospect Boys U11/12 (PROS)
Sat 06/01/2019 12:00 PM
Guilford Boys 19U - Ibarra (SCOG)
Naugatuck U19B McNeil (NYS)
Sat 06/01/2019 12:00 PM
Wallingford Girls Fury U13 (WFYS)
Guilford Girls 13U - Yerkes (SCOG)
Sat 06/01/2019 12:00 PM
North Haven U11/U12 Boys Rec (NHAVEN)
Ansonia U12 Boys S19 (ANSO)
Sat 06/01/2019 12:30 PM
Meriden U11/U12 Boys Rec (MSC)
Branford Boys U-12 Rec (BRFD)
Sat 06/01/2019 12:30 PM
Hamden U14 Travel Rec Girls (HAM)
New Haven U14 Girls (NHVN)
Sat 06/01/2019 01:00 PM
Shelton U11 Girls Orange (SYSO)
Orange Girls U-11 (ORANGE)
Sat 06/01/2019 01:00 PM
U13 girls - Milford Lightning (MLFD)
Orange Girls U-13 (ORANGE)
Sat 06/01/2019 01:30 PM
North Haven Devo Boys U10 (NHAVEN)
Orange Boys U-10 (ORANGE)
Sat 06/01/2019 02:00 PM
Shelton U14 Girls Travel (SYSO)
Madison U14G Gold (MYSC)
Sat 06/01/2019 02:00 PM
Orange Girls U-12 (ORANGE)
Naugatuck Red Dragons G12 (NYS)
Sat 06/01/2019 02:00 PM
U12 Girls White (MLFD)
Coginchaug/HK U11/12 GIrls (COGSC)
Sat 06/01/2019 02:00 PM
Southington U12 Spartans (STHGT)
Oxford U12 Boys - Mizak (OSL)
Sat 06/01/2019 02:00 PM
Wallingford Girls Thunder U11 (WFYS)
Guilford Girls 11U - Michna (SCOG)
Sat 06/01/2019 02:00 PM
New Haven U14 Boys Eagles (NHVN)
Oxford U14 Boys - Mahmood (OSL)
Sat 06/01/2019 02:00 PM
Madison U12G Gold (MYSC)
West Haven Holme G12 (WHYSL )
Sat 06/01/2019 02:00 PM
Stratford United Boys U15 (STRATU)
Wallingford Boys Wolverines U15 (WFYS)
Sat 06/01/2019 02:30 PM
Cheshire U13 Boys Red (CHES)
New Haven U14 Boys Wolves (NHVN)
Sat 06/01/2019 02:30 PM
Guilford Girls 10U - Natale (SCOG)
Prospect Girls U10 (PROS)
Sat 06/01/2019 02:30 PM
Wallingford Boys Lions U10 (WFYS)
New Haven U9/10 Boys (NHVN)
Sat 06/01/2019 02:30 PM
Hamden U12 Travel Rec Boys (HAM)
New Haven U12 Boys Wolves (NHVN)
Sat 06/01/2019 03:00 PM
Oxford U15 Boys - Guillet (OSL)
Prospect Boys U14/15 (PROS)
Sat 06/01/2019 03:00 PM
Southington B U 11 Crusaders (STHGT)
Haddam-Killingworth U11B - LoGiudice (HKSC)
Sat 06/01/2019 03:00 PM
Wallingford Girls Wolves U15 (WFYS)
Orange Girls U-17 (ORANGE)
Sat 06/01/2019 04:00 PM
West Haven Treat B14 (WHYSL )
Clinton Cyclones BU14 (CYSA)
Sat 06/01/2019 04:00 PM
Madison U10B Lightning (MYSC)
Shelton U10 Boys Orange (SYSO)
Sat 06/01/2019 04:00 PM
Wallingford Boys Storm U11 (WFYS)
Madison U11B Gold (MYSC)
Sat 06/01/2019 04:00 PM
Madison U15B Gold (MYSC)
Guilford Boys 16U - Kozloski (SCOG)
Sat 06/01/2019 04:00 PM
North Haven U14 Boys Rec (NHAVEN)
Guilford Boys 13-15U - A. Ibarra (SCOG)
Sat 06/01/2019 04:00 PM
Clinton Lightning GU12 (CYSA)
Guilford Girls 12U - Graham (SCOG)
Sat 06/01/2019 04:00 PM
Madison U12B Gold (MYSC)
Wallingford Boys Tigers U12 (WFYS)
Sat 06/01/2019 04:30 PM
Seymour U12 Boys-White (SSA)
New Haven U12 Boys Eagles (NHVN)
Sat 06/01/2019 05:00 PM
West Haven Foley B19 (WHYSL )
North Haven Boys U19 (NHAVEN)
Sat 06/01/2019 05:00 PM
Wallingford U09 GIRLS DEVO (WFYS)
Non-SCD:West Haven Girls U9
Sat 06/01/2019 05:00 PM
Cheshire U15 Boys Red (CHES)
Prospect Boys U15/16 (PROS)
Sat 06/01/2019 06:00 PM
Haddam-Killingworth U14G - Laurenza (HKSC)
Clinton Hurricanes GU14 (CYSA)
Sat 06/01/2019 06:00 PM
Clinton Wildcats GU10 (CYSA)
Naugatuck G10 (NYS)
Sat 06/01/2019 07:00 PM
Hamden U14 Boys Comp (HAM)
North Haven U14 Boys Comp (NHAVEN)
Sat 06/01/2019 08:00 PM
Seymour U14 Boys Comp (SSA)
Southington U 14 Wolves (STHGT)
Sun 06/02/2019 12:00 AM
Orange Girls U-11 (ORANGE)
Madison U11G Gold (MYSC)
Sun 06/02/2019 12:00 AM
Orange Boys U-14 Travel Rec (ORANGE)
U14 Boys White (MLFD)
Sun 06/02/2019 12:00 AM
Prospect Girls U10 (PROS)
Southington U 10 Shooters (STHGT)
Sun 06/02/2019 12:00 AM
Orange Boys U-10 (ORANGE)
Branford Boys U-10 (BRFD)
Sun 06/02/2019 12:00 AM
Wallingford Girls Wild U10 (WFYS)
Orange Girls U-10 (ORANGE)
Sun 06/02/2019 12:00 AM
Wallingford Girls Strikers U13 (WFYS)
West Haven Holme G12 (WHYSL )
Sun 06/02/2019 10:00 AM
U12 Girls White (MLFD)
New Haven U12 Girls (NHVN)
Sun 06/02/2019 10:00 AM
Branford Girls U-12 REC (BRFD)
Ansonia U12 Girls S19 (ANSO)
Sun 06/02/2019 10:00 AM
New Haven U12 Boys Wolves (NHVN)
Seymour U12 Boys -Blue (SSA)
Sun 06/02/2019 10:00 AM
North Haven Devo Boys U10 (NHAVEN)
Naugatuck Warriors B10 (NYS)
Sun 06/02/2019 10:00 AM
North Haven Devo Girls U10 (NHAVEN)
Clinton Wildcats GU10 (CYSA)
Sun 06/02/2019 10:30 AM
Haddam-Killingworth U15B - Staskelunas (HKSC)
Madison U15B White (MYSC)
Sun 06/02/2019 11:00 AM
Coginchaug/HK U11/12 GIrls (COGSC)
Prospect Girls U11/12 Travel Rec (PROS)
Sun 06/02/2019 11:30 AM
U12 MUSC Boys Red (MLFD)
Orange Boys U-12 (ORANGE)
Sun 06/02/2019 12:00 PM
Coginchaug Girls Red U-09/10 (COGSC)
Hamden U10 Travel Rec Girls (HAM)
Sun 06/02/2019 12:00 PM
Haddam-Killingworth U14G - Laurenza (HKSC)
Wallingford Girls Wreckers U14 (WFYS)
Sun 06/02/2019 12:00 PM
Meriden U9/10 Girls (MSC)
Madison U10G Lightning (MYSC)
Sun 06/02/2019 12:00 PM
Clinton Cyclones BU14 (CYSA)
Seymour U14 Boys Comp (SSA)
Sun 06/02/2019 12:30 PM
Milford HS Boys U19 (MLFD)
Branford Boys U-19 (BRFD)
Sun 06/02/2019 12:30 PM
Meriden U14 Girls Rec (MSC)
New Haven U14 Girls (NHVN)
Sun 06/02/2019 01:00 PM
Wallingford Boys Lions U10 (WFYS)
Clinton Huskies BU10 (CYSA)
Sun 06/02/2019 01:00 PM
Seymour U10 Boys (SSA)
Prospect Boys U9/10 (PROS)
Sun 06/02/2019 01:30 PM
Oxford U10 Boys - Guillet (OSL)
Madison U10B Lightning (MYSC)
Sun 06/02/2019 02:00 PM
Branford Girls U-19 (BRFD)
Watertown U19 - Santangeli (WAYS)
Sun 06/02/2019 02:00 PM
U12 Girls Blue (MLFD)
Meriden U12 Girls (MSC)
Sun 06/02/2019 02:00 PM
Guilford Boys 11U - Malatesta (SCOG)
Madison U11B Gold (MYSC)
Sun 06/02/2019 02:30 PM
Ansonia U19 Coed S19 (ANSO)
New Haven U19 Boys Garcia (NHVN)
Sun 06/02/2019 02:30 PM
East Haven Swarm U14G (EHYS)
Madison U14G Gold (MYSC)
Sun 06/02/2019 03:00 PM
Haddam-Killingworth U9/10G - Lonergan (HKSC)
U10 Girls Travel White (MLFD)
Sun 06/02/2019 03:00 PM
Coginchaug Boys U09 (COGSC)
Orange Boys U-9 (ORANGE)
Sun 06/02/2019 04:00 PM
Cheshire U19 Girls Red (CHES)
Southington G U 17 (STHGT)
Sun 06/02/2019 04:00 PM
Branford Boys U-12 Comp (BRFD)
Clinton Avalanche BU12 (CYSA)
Sun 06/02/2019 04:00 PM
Naugatuck U09B (NYS)
Seymour U9 Boys (SSA)
Sun 06/02/2019 04:00 PM
Madison U13B Gold (MYSC)
Watertown U13 - Santangeli (WAYS)
Sun 06/02/2019 04:00 PM
Wallingford Girls Wildcats U19 (WFYS)
Oxford U19 Girls - Kondic (OSL)
Sun 06/02/2019 04:00 PM
Branford Girls U-14 (BRFD)
U14 Girls Blue (MLFD)
Sun 06/02/2019 04:00 PM
West Haven Smith B19 (WHYSL )
Guilford Boys 19U - Ibarra (SCOG)
Sun 06/02/2019 04:30 PM
Madison U12B White (MYSC)
Haddam-Killingworth U12B - No Coach (HKSC)
Sun 06/02/2019 05:00 PM
Guilford Girls 14U - DeLucia (SCOG)
North Haven Girls U14 (NHAVEN)
Sun 06/02/2019 05:30 PM
Southington U11 Fire (STHGT)
Branford Boys U-11 (BRFD)
Sun 06/02/2019 06:00 PM
Shelton FC - 06 Girls (SYSO)
Watertown U13 - Montambault (WAYS)
Sun 06/02/2019 06:00 PM
Coginchuag U19 Boys (COGSC)
Orange Boys U-19 Comp (ORANGE)
Sun 06/02/2019 06:00 PM
New Haven U19 Boys Garcia (NHVN)
Naugatuck U19B Campos (NYS)
Sun 06/02/2019 06:00 PM
Prospect Girls U9 (PROS)
Southington U 9 Strikers (STHGT)
Fri 06/07/2019 12:00 AM
East Haven Boys U13 (EHYS)
West Haven Petrie B12 (WHYSL )
Fri 06/07/2019 06:00 PM
Wallingford Girls Wolves U15 (WFYS)
Ansonia U16 Girls S19 (ANSO)
Fri 06/07/2019 06:00 PM
Orange Girls U-12 (ORANGE)
Guilford Girls 12U - Graham (SCOG)
Fri 06/07/2019 06:00 PM
West Haven Murphy G10 (WHYSL )
Prospect Girls U10 (PROS)
Fri 06/07/2019 06:30 PM
Watertown U13 - Montambault (WAYS)
Prospect Girls U13 (PROS)
Fri 06/07/2019 07:00 PM
Shelton U10 Boys Orange (SYSO)
North Haven Devo Boys U10 (NHAVEN)
Fri 06/07/2019 07:00 PM
Shelton U09 Girls Orange (SYSO)
Wallingford U09 GIRLS DEVO (WFYS)
Sat 06/08/2019 12:00 AM
Madison U11G Gold (MYSC)
Guilford Girls 11U - Michna (SCOG)
Sat 06/08/2019 12:00 AM
North Branford - U10B (NBSC)
Non-SCD:West Haven Boys U9
Sat 06/08/2019 12:00 AM
West Haven Trenchard G12 (WHYSL )
West Haven Holme G12 (WHYSL )
Sat 06/08/2019 02:00 AM
North Haven Devo Boys U10 (NHAVEN)
Southington U10 Blue Wolves (STHGT)
Sat 06/08/2019 09:00 AM
Seymour U12 Girls (SSA)
Prospect Girls U11/12 Travel Rec (PROS)
Sat 06/08/2019 10:00 AM
Oxford U15 Boys - Guillet (OSL)
Madison U15B White (MYSC)
Sat 06/08/2019 10:00 AM
Naugatuck Nitros B11 (NYS)
Wallingford Boys Storm U11 (WFYS)
Sat 06/08/2019 10:00 AM
Southington U 9 Celtic (STHGT)
Seymour U9 Boys (SSA)
Sat 06/08/2019 10:00 AM
North Haven Girls U12 Comp (NHAVEN)
U12 Girls Blue (MLFD)
Sat 06/08/2019 10:00 AM
Wallingford U09 GIRLS DEVO (WFYS)
Southington U 9 Strikers (STHGT)
Sat 06/08/2019 10:00 AM
Ansonia U12 Girls S19 (ANSO)
Branford Girls U-12 REC (BRFD)
Sat 06/08/2019 10:00 AM
Naugatuck G10 (NYS)
Branford Girls U-10 (BRFD)
Sat 06/08/2019 10:00 AM
Prospect Girls U13 (PROS)
Guilford Girls 13U - Yerkes (SCOG)
Sat 06/08/2019 10:30 AM
Southington BU13 Revolution (STHGT)
Prospect Boys U13 (PROS)
Sat 06/08/2019 10:30 AM
Hamden U10 Travel Rec Girls (HAM)
Orange Girls U-10 (ORANGE)
Sat 06/08/2019 11:00 AM
Naugatuck Red Dragons G12 (NYS)
Madison U12G Gold (MYSC)
Sat 06/08/2019 11:00 AM
Naugatuck Storm G13 (NYS)
Meriden U14 Girls Rec (MSC)
Sat 06/08/2019 11:00 AM
Hamden U12 Travel Rec Girls Gold (HAM)
North Haven Girls U12 Rec (NHAVEN)
Sat 06/08/2019 12:00 PM
North Haven U11/U12 Boys Rec (NHAVEN)
U12 MUSC Boys White (MLFD)
Sat 06/08/2019 12:00 PM
Shelton FC - 06 Girls (SYSO)
Wallingford Girls Fury U13 (WFYS)
Sat 06/08/2019 12:00 PM
Hamden U11 Girls Comp (HAM)
Orange Girls U-11 (ORANGE)
Sat 06/08/2019 12:00 PM
Meriden U11 Girls (MSC)
Oxford U11 Girls - Remond (OSL)
Sat 06/08/2019 12:00 PM
Shelton U10 Girls Orange (SYSO)
Wallingford Girls Wild U10 (WFYS)
Sat 06/08/2019 12:00 PM
Seymour U12 Boys -Blue (SSA)
Prospect Boys U11/12 (PROS)
Sat 06/08/2019 12:30 PM
North Branford - U19G (NBSC)
New Haven U19 Girls Galbicsek (NHVN)
Sat 06/08/2019 12:30 PM
Coginchaug Girls White U-09/10 (COGSC)
New Haven U9/10 Girls (NHVN)
Sat 06/08/2019 01:00 PM
Shelton U09 Girls White (SYSO)
Prospect Girls U9 (PROS)
Sat 06/08/2019 01:30 PM
Clinton Huskies BU10 (CYSA)
Orange Boys U-10 (ORANGE)
Sat 06/08/2019 02:00 PM
Haddam-Killingworth U9/10B - Murphy (HKSC)
Wallingford Boys Lions U10 (WFYS)
Sat 06/08/2019 02:00 PM
North Haven U14 Boys Comp (NHAVEN)
Seymour U14 Boys Comp (SSA)
Sat 06/08/2019 02:00 PM
New Haven U12 Girls (NHVN)
Hamden U12 Travel Rec Girls Green (HAM)
Sat 06/08/2019 02:00 PM
Wallingford Girls Defenders U14 (WFYS)
Coginchaug U13/14/15 Girls (COGSC)
Sat 06/08/2019 02:00 PM
Shelton U12 Girls Orange (SYSO)
Coginchaug/HK U11/12 GIrls (COGSC)
Sat 06/08/2019 02:00 PM
Watertown U12 - Simonsen (WAYS)
Clinton Avalanche BU12 (CYSA)
Sat 06/08/2019 02:00 PM
East Haven Boys U13 (EHYS)
Wallingford Boys Warriors U13 (WFYS)
Sat 06/08/2019 02:00 PM
North Haven Girls U14 (NHAVEN)
Hamden U14 Travel Rec Girls (HAM)
Sat 06/08/2019 02:00 PM
Naugatuck United B14 (NYS)
Guilford Boys 14U - Garcia (SCOG)
Sat 06/08/2019 02:00 PM
Madison U12B Gold (MYSC)
Guilford Boys 12U - Ibarra (SCOG)
Sat 06/08/2019 02:00 PM
Orange Girls U-11 (ORANGE)
Guilford Girls 11U - Michna (SCOG)
Sat 06/08/2019 02:30 PM
New Haven U14 Boys Eagles (NHVN)
New Haven U14 Boys Wolves (NHVN)
Sat 06/08/2019 03:00 PM
Haddam-Killingworth U15B - Staskelunas (HKSC)
Prospect Boys U14/15 (PROS)
Sat 06/08/2019 04:00 PM
North Haven Boys U16 (NHAVEN)
Guilford Boys 16U - Kozloski (SCOG)
Sat 06/08/2019 04:00 PM
Cheshire U14 Girls Red (CHES)
Guilford Girls 13-15U - Battapaglia (SCOG)
Sat 06/08/2019 04:00 PM
Seymour U12 Boys-White (SSA)
Oxford U12 Boys - Mizak (OSL)
Sat 06/08/2019 04:00 PM
Shelton U09 Boys White (SYSO)
Coginchaug Boys U09 (COGSC)
Sat 06/08/2019 04:00 PM
Coginchaug U11/12 Boys (COGSC)
Madison U12B White (MYSC)
Sat 06/08/2019 04:00 PM
U12 MUSC Boys Blue (MLFD)
Hamden U12 Boys Comp (HAM)
Sat 06/08/2019 04:00 PM
Haddam-Killingworth U17G - Lonergan (HKSC)
Oxford U19 Girls - Kondic (OSL)
Sat 06/08/2019 04:30 PM
Guilford Boys 11U/12U - Fulton (SCOG)
New Haven U12 Boys Eagles (NHVN)
Sat 06/08/2019 05:00 PM
Shelton U12 Boys Orange (SYSO)
North Haven U12 Boys Comp (NHAVEN)
Sat 06/08/2019 05:00 PM
Guilford Boys 15U - Yerkes (SCOG)
Prospect Boys U15/16 (PROS)
Sat 06/08/2019 06:00 PM
Meriden U12 Girls (MSC)
Wallingford Girls Strikers U13 (WFYS)
Sat 06/08/2019 07:00 PM
West Haven Gilmore G14 (WHYSL )
Clinton Hurricanes GU14 (CYSA)
Sat 06/08/2019 07:00 PM
Naugatuck U19B Campos (NYS)
North Haven Boys U19 (NHAVEN)
Sun 06/09/2019 06:00 AM
Haddam-Killingworth U9/10G - Lonergan (HKSC)
New Haven U9/10 Girls (NHVN)
Sun 06/09/2019 09:00 AM
West Haven Murphy G10 (WHYSL )
North Haven Devo Girls U10 (NHAVEN)
Sun 06/09/2019 10:00 AM
U13 girls - Milford Lightning (MLFD)
Shelton FC - 06 Girls (SYSO)
Sun 06/09/2019 10:00 AM
West Haven Tepetl-Ocotoxtle B10 (WHYSL )
Naugatuck Warriors B10 (NYS)
Sun 06/09/2019 10:30 AM
Branford Boys U-12 Rec (BRFD)
Haddam-Killingworth U12B - No Coach (HKSC)
Sun 06/09/2019 11:00 AM
Coginchaug/HK U11/12 GIrls (COGSC)
Ansonia U12 Girls S19 (ANSO)
Sun 06/09/2019 11:00 AM
Southington U 9 Spikes (STHGT)
Orange Girls U-9 (ORANGE)
Sun 06/09/2019 11:00 AM
Haddam-Killingworth U11G - Kaplowitz (HKSC)
Madison U11G Gold (MYSC)
Sun 06/09/2019 11:30 AM
Orange Boys U-9 (ORANGE)
Naugatuck U09B (NYS)
Sun 06/09/2019 11:30 AM
Naugatuck U12B Raging Bearcats (NYS)
Orange Boys U-12 (ORANGE)
Sun 06/09/2019 12:00 PM
Meriden U13 Boys (MSC)
Prospect Boys U13 (PROS)
Sun 06/09/2019 01:00 PM
New Haven U12 Girls (NHVN)
North Haven Girls U12 Rec (NHAVEN)
Sun 06/09/2019 01:00 PM
Wallingford Boys Storm U11 (WFYS)
West Haven Treat B11 (WHYSL )
Sun 06/09/2019 02:00 PM
Stratford United Boys U15 (STRATU)
Guilford Boys 15U - Yerkes (SCOG)
Sun 06/09/2019 02:00 PM
Haddam-Killingworth U15B - Staskelunas (HKSC)
Seymour U14 Boys Rec (SSA)
Sun 06/09/2019 02:00 PM
Prospect Girls U11/12 Travel Comp (PROS)
Oxford U11 Girls - Remond (OSL)
Sun 06/09/2019 02:00 PM
Cheshire U10 Girls Select (CHES)
Coginchaug Girls White U-09/10 (COGSC)
Sun 06/09/2019 02:00 PM
East Haven Swarm U14G (EHYS)
Clinton Hurricanes GU14 (CYSA)
Sun 06/09/2019 02:30 PM
Clinton Huskies BU10 (CYSA)
New Haven U9/10 Boys (NHVN)
Sun 06/09/2019 02:30 PM
Meriden U9/10 Girls (MSC)
Prospect Girls U10 (PROS)
Sun 06/09/2019 02:30 PM
Guilford Boys 19U - Ibarra (SCOG)
New Haven U19 Boys Garcia (NHVN)
Sun 06/09/2019 03:00 PM
Oxford U10 Boys - Guillet (OSL)
Orange Boys U-10 (ORANGE)
Sun 06/09/2019 04:00 PM
Orange Girls U-11 (ORANGE)
Wallingford Girls Thunder U11 (WFYS)
Sun 06/09/2019 04:00 PM
West Haven Jennings G19 (WHYSL )
Watertown U19 - Santangeli (WAYS)
Sun 06/09/2019 04:00 PM
Branford Boys U-14 (BRFD)
Clinton Cyclones BU14 (CYSA)
Sun 06/09/2019 04:00 PM
Madison U15B White (MYSC)
Orange Boys U-14 Comp (ORANGE)
Sun 06/09/2019 04:00 PM
Wallingford Boys Raptors U19 (WFYS)
Coginchuag U19 Boys (COGSC)
Sun 06/09/2019 04:00 PM
Southington GU12 Sonics (STHGT)
Meriden U12 Girls (MSC)
Sun 06/09/2019 04:00 PM
Ansonia U12 Boys S19 (ANSO)
Oxford U12 Boys - Mizak (OSL)
Sun 06/09/2019 04:00 PM
Orange Girls U-10 (ORANGE)
U10 Girls Travel White (MLFD)
Sun 06/09/2019 04:00 PM
Hamden U12 Travel Rec Boys (HAM)
Guilford Boys 11U/12U - Fulton (SCOG)
Sun 06/09/2019 06:00 PM
Orange Boys U-19 Comp (ORANGE)
Milford HS Boys U19 (MLFD)
Wed 06/12/2019 06:30 PM
U14 Girls Blue (MLFD)
Orange Girls U-14 (ORANGE)
Fri 06/14/2019 12:00 AM
Orange Boys U-10 (ORANGE)
U-10 Boys Travel (MLFD)
Fri 06/14/2019 12:00 AM
Ansonia U12 Boys S19 (ANSO)
Southington U12 Spartans (STHGT)
Fri 06/14/2019 06:00 PM
Wallingford Girls Defenders U14 (WFYS)
Guilford Girls 13-15U - Battapaglia (SCOG)
Fri 06/14/2019 08:00 PM
New Haven U19 Girls Galbicsek (NHVN)
Wallingford Girls Wildcats U19 (WFYS)
Sat 06/15/2019 12:00 AM
Meriden U13 Boys (MSC)
Watertown U13 - Santangeli (WAYS)
Sat 06/15/2019 12:00 AM
Branford Girls U-14 (BRFD)
West Haven Gilmore G14 (WHYSL )
Sat 06/15/2019 12:00 AM
Orange Boys U-11 (ORANGE)
Haddam-Killingworth U11B - LoGiudice (HKSC)
Sat 06/15/2019 12:00 AM
West Haven Smith B19 (WHYSL )
West Haven Foley B19 (WHYSL )
Sat 06/15/2019 12:00 AM
Prospect Girls U10 (PROS)
Orange Girls U-10 (ORANGE)
Sat 06/15/2019 12:00 AM
Orange Boys U-12 (ORANGE)
Cheshire U12 Boys Red (CHES)
Sat 06/15/2019 08:30 AM
Orange Girls U-13 (ORANGE)
Prospect Girls U13 (PROS)
Sat 06/15/2019 10:00 AM
Hamden U12 Travel Rec Girls Green (HAM)
U12 Girls White (MLFD)
Sat 06/15/2019 10:30 AM
Stratford Boys U13 (STRATU)
Prospect Boys U13 (PROS)
Sat 06/15/2019 11:00 AM
East Haven Swarm U12G (EHYS)
North Haven Girls U12 Rec (NHAVEN)
Sat 06/15/2019 12:00 PM
Coginchaug U11 Girls (COGSC)
Oxford U11 Girls - Remond (OSL)
Sat 06/15/2019 12:00 PM
New Haven U12 Boys Eagles (NHVN)
U12 MUSC Boys White (MLFD)
Sat 06/15/2019 01:00 PM
Naugatuck U09B (NYS)
Shelton U09 Boys White (SYSO)
Sat 06/15/2019 01:00 PM
Wallingford Girls Thunder U11 (WFYS)
Shelton U11 Girls Orange (SYSO)
Sat 06/15/2019 01:30 PM
Stratford Boys U11 (STRATU)
Haddam-Killingworth U11B - LoGiudice (HKSC)
Sat 06/15/2019 01:30 PM
Madison U10B Lightning (MYSC)
Orange Boys U-10 (ORANGE)
Sat 06/15/2019 02:00 PM
East Haven Swarm U14G (EHYS)
Guilford Girls 14U - DeLucia (SCOG)
Sat 06/15/2019 02:00 PM
Seymour U12 Boys -Blue (SSA)
Oxford U12 Boys - Mizak (OSL)
Sat 06/15/2019 02:00 PM
Hamden U12 Boys Comp (HAM)
Wallingford Boys Tigers U12 (WFYS)
Sat 06/15/2019 02:00 PM
Shelton U14 Boys Orange (SYSO)
Orange Boys U-14 Comp (ORANGE)
Sat 06/15/2019 02:30 PM
Orange Girls U-9 (ORANGE)
Shelton U09 Girls Orange (SYSO)
Sat 06/15/2019 03:00 PM
Prospect Girls U11/12 Travel Comp (PROS)
Clinton Lightning GU12 (CYSA)
Sat 06/15/2019 03:00 PM
Branford Boys U-10 (BRFD)
North Haven Devo Boys U10 (NHAVEN)
Sat 06/15/2019 04:00 PM
North Haven Devo Girls U10 (NHAVEN)
Shelton U10 Girls Orange (SYSO)
Sat 06/15/2019 04:00 PM
West Haven Smith B19 (WHYSL )
West Haven Foley B19 (WHYSL )
Sat 06/15/2019 04:00 PM
Oxford U19 Girls - Kondic (OSL)
Orange Girls U-17 (ORANGE)
Sat 06/15/2019 04:00 PM
New Haven U14 Boys Eagles (NHVN)
Guilford Boys 13-15U - A. Ibarra (SCOG)
Sat 06/15/2019 05:00 PM
Haddam-Killingworth U14G - Laurenza (HKSC)
North Haven Girls U14 (NHAVEN)
Sat 06/15/2019 06:00 PM
Wallingford Boys Raptors U19 (WFYS)
Orange Boys U-19 Comp (ORANGE)
Sat 06/15/2019 06:00 PM
Milford HS Boys U19 (MLFD)
Guilford Boys 19U - Ibarra (SCOG)
Sat 06/15/2019 08:00 PM
West Haven Treat B14 (WHYSL )
Southington U 14 Wolves (STHGT)
Sun 06/16/2019 12:00 AM
Orange Boys U-10 (ORANGE)
Shelton U10 Boys Orange (SYSO)
Sun 06/16/2019 12:00 AM
West Haven Smith B19 (WHYSL )
Ansonia U19 Coed S19 (ANSO)
Sun 06/16/2019 02:00 AM
Orange Girls U-11 (ORANGE)
Shelton U11 Girls Orange (SYSO)
Sun 06/16/2019 09:00 AM
East Haven Boys U11 (EHYS)
Orange Boys U-11 (ORANGE)
Sun 06/16/2019 10:00 AM
Watertown U11 - LAW (WAYS)
Haddam-Killingworth U11G - Kaplowitz (HKSC)
Sun 06/16/2019 10:30 AM
Shelton U09 Girls Orange (SYSO)
Shelton U09 Girls White (SYSO)
Sun 06/16/2019 11:00 AM
U12 Girls White (MLFD)
Prospect Girls U11/12 Travel Rec (PROS)
Sun 06/16/2019 12:00 PM
U12 MUSC Boys White (MLFD)
Seymour U12 Boys-White (SSA)
Sun 06/16/2019 02:00 PM
Madison U11B Gold (MYSC)
Naugatuck Nitros B11 (NYS)
Sun 06/16/2019 04:00 PM
Branford Boys U-19 (BRFD)
Coginchuag U19 Boys (COGSC)
Sun 06/16/2019 06:00 PM
New Haven U19 Boys Garcia (NHVN)
Orange Boys U-19 Comp (ORANGE)
Sun 06/16/2019 06:00 PM
West Haven Jennings G19 (WHYSL )
Wallingford Girls Wildcats U19 (WFYS)
Sun 06/16/2019 06:00 PM
Branford Boys U-15 (BRFD)
Naugy FC (NYS)
Sun 06/16/2019 06:00 PM
West Haven Foley B19 (WHYSL )
Milford HS Boys U19 (MLFD)
Sun 06/16/2019 07:00 PM
West Haven Gilmore G14 (WHYSL )
North Haven Girls U14 (NHAVEN)
Tue 06/18/2019 12:00 AM
Haddam-Killingworth U17G - Lonergan (HKSC)
North Branford - U19G (NBSC)
Tue 06/18/2019 12:00 AM
Ansonia U14 Boys S19 (ANSO)
U14 Boys White (MLFD)
Tue 06/18/2019 12:00 AM
Clinton Hurricanes GU14 (CYSA)
Shelton U14 Girls Travel (SYSO)
Tue 06/18/2019 12:00 AM
Coginchaug Girls Red U-09/10 (COGSC)
Cheshire U10 Girls Select (CHES)
Tue 06/18/2019 12:00 AM
Hamden U12 Travel Rec Boys (HAM)
Southington U12 Spartans (STHGT)
Tue 06/18/2019 12:00 AM
Orange Boys U-12 (ORANGE)
Stratford United Boys U12 (STRATU)
Tue 06/18/2019 12:00 AM
Prospect Boys U9/10 (PROS)
North Branford - U10B (NBSC)
Tue 06/18/2019 12:00 AM
Stratford Boys U13 (STRATU)
East Haven Boys U13 (EHYS)
Tue 06/18/2019 12:00 AM
Cheshire U19 Boys White (CHES)
Wallingford Boys Raptors U19 (WFYS)
Tue 06/18/2019 12:00 AM
Naugatuck United B14 (NYS)
Shelton U14 Boys Orange (SYSO)
Tue 06/18/2019 12:00 AM
Oxford U19 Girls - Kondic (OSL)
North Branford - U19G (NBSC)
Tue 06/18/2019 12:00 AM
Southingon G U 16 (STHGT)
Shelton FC 04 Girls (SYSO)
Tue 06/18/2019 12:00 AM
Branford Boys U-19 (BRFD)
West Haven Smith B19 (WHYSL )
Tue 06/18/2019 12:00 AM
Guilford Boys 13U - Garcia (SCOG)
Southington BU13 Revolution (STHGT)
Tue 06/18/2019 12:00 AM
Stratford United Boys U10 (STRATU)
Seymour U10 Boys (SSA)
Tue 06/18/2019 12:00 AM
Madison U13B Gold (MYSC)
Shelton FC 06 Boys (SYSO)
Tue 06/18/2019 12:00 AM
Shelton FC 06 Boys (SYSO)
Southington BU13 Revolution (STHGT)
Tue 06/18/2019 12:00 AM
Guilford Girls 14U - DeLucia (SCOG)
Southington U 14 Storm (STHGT)
Tue 06/18/2019 12:00 AM
Wallingford Girls Wreckers U14 (WFYS)
East Haven Swarm U14G (EHYS)
Tue 06/18/2019 12:00 AM
Cheshire U19 Girls Red (CHES)
East Haven Swarm U19G (EHYS)
Tue 06/18/2019 12:00 AM
Ansonia U14 Girls S19 (ANSO)
Naugatuck Storm G13 (NYS)
Tue 06/18/2019 12:00 AM
Hamden U14 Travel Rec Boys (HAM)
Wallingford Boys Cosmos U12-14 (WFYS)
Tue 06/18/2019 12:00 AM
Coginchaug U15 Boys (COGSC)
Haddam-Killingworth U15B - Staskelunas (HKSC)
Tue 06/18/2019 12:00 AM
Wallingford Boys Storm U11 (WFYS)
Meriden U11 Boys (MSC)
Tue 06/18/2019 12:00 AM
Meriden U13 Boys (MSC)
Stratford Boys U13 (STRATU)
Tue 06/18/2019 12:00 AM
Ansonia U16 Girls S19 (ANSO)
Shelton FC 04 Girls (SYSO)
Tue 06/18/2019 12:00 AM
Hamden U11 Boys Comp (HAM)
Southington B U 11 Crusaders (STHGT)
Tue 06/18/2019 12:00 AM
Shelton FC - 07 Girls (SYSO)
Southington GU12 Sonics (STHGT)
Tue 06/18/2019 12:00 AM
Branford Girls U-19 (BRFD)
Wallingford Girls Wildfire U19 (WFYS)
Tue 06/18/2019 12:00 AM
Cheshire U15 Boys White (CHES)
Haddam-Killingworth U15B - Staskelunas (HKSC)
Tue 06/18/2019 01:30 AM
Southington B U 11 Crusaders (STHGT)
Stratford Boys U11 (STRATU)
Tue 06/18/2019 01:30 AM
Branford Girls U-12 REC (BRFD)
East Haven Swarm U12G (EHYS)
Tue 06/18/2019 01:30 AM
Shelton U11 Boys White (SYSO)
East Haven Boys U11 (EHYS)
Tue 06/18/2019 01:30 AM
Guilford Boys 15U - Yerkes (SCOG)
Meriden U15/U16 Boys (MSC)
Tue 06/18/2019 01:30 AM
Haddam-Killingworth U11B - LoGiudice (HKSC)
Shelton U11 Boys White (SYSO)
Tue 06/18/2019 01:30 AM
Ansonia U12 Girls S19 (ANSO)
Seymour U12 Girls (SSA)
Tue 06/18/2019 01:30 AM
Prospect Girls U9 (PROS)
Southington U 9 Spikes (STHGT)
Tue 06/18/2019 01:30 AM
Meriden U12 Boys (MSC)
Madison U12B Gold (MYSC)
Tue 06/18/2019 01:30 AM
Shelton U09 Boys White (SYSO)
Southington U 9 Celtic (STHGT)
Tue 06/18/2019 03:00 AM
Haddam-Killingworth U11B - LoGiudice (HKSC)
Hamden U11 Boys Comp (HAM)
Tue 06/18/2019 03:00 AM
Coginchaug/HK U11/12 GIrls (COGSC)
Hamden U12 Travel Rec Girls Green (HAM)
Tue 06/18/2019 03:00 AM
Meriden U9/10 Boys (MSC)
North Branford - U10B (NBSC)
Tue 06/18/2019 03:00 AM
Seymour U10 Boys (SSA)
Cheshire U10 Boys Select (CHES)
Tue 06/18/2019 03:00 AM
Hamden U10 Travel Rec Girls (HAM)
Cheshire U10 Girls Select (CHES)
Tue 06/18/2019 04:00 AM
North Haven U14 Boys Rec (NHAVEN)
Hamden U14 Travel Rec Boys (HAM)
Tue 06/18/2019 04:00 AM
Shelton U14 Girls Travel (SYSO)
East Haven Swarm U14G (EHYS)
Tue 06/18/2019 04:30 AM
Hamden U12 Boys Comp (HAM)
Meriden U12 Boys (MSC)
Tue 06/18/2019 04:30 AM
Southington B U 11 Crusaders (STHGT)
East Haven Boys U11 (EHYS)
Tue 06/18/2019 04:30 AM
North Haven U11 Boys Comp (NHAVEN)
Southington U11 Fire (STHGT)
Tue 06/18/2019 04:30 AM
East Haven Swarm U12G (EHYS)
Seymour U12 Girls (SSA)
Tue 06/18/2019 05:00 AM
Wallingford Girls Strikers U13 (WFYS)
Southington GU12 Sonics (STHGT)
Tue 06/18/2019 05:30 AM
Wallingford Boys Raptors U19 (WFYS)
West Haven Smith B19 (WHYSL )
Tue 06/18/2019 05:30 AM
New Haven U19 Boys Garcia (NHVN)
Cheshire U19 Boys Red (CHES)
Tue 06/18/2019 05:30 AM
West Haven Jennings G19 (WHYSL )
Watertown U19 - Santangeli (WAYS)
Tue 06/18/2019 05:30 AM
Wallingford Girls Wildfire U19 (WFYS)
East Haven Swarm U19G (EHYS)
Tue 06/18/2019 06:00 AM
Wallingford Boys Warriors U13 (WFYS)
Stratford Boys U13 (STRATU)
Tue 06/18/2019 06:00 AM
Coginchaug Girls Red U-09/10 (COGSC)
Orange Girls U-10 (ORANGE)
Tue 06/18/2019 06:00 AM
Cheshire U19 Girls Red (CHES)
Wallingford Girls Wildfire U19 (WFYS)
Tue 06/18/2019 06:00 AM
Milford HS Boys U19 (MLFD)
Wallingford Boys Raptors U19 (WFYS)
Tue 06/18/2019 06:00 AM
Hamden U11 Boys Comp (HAM)
Stratford Boys U11 (STRATU)
Tue 06/18/2019 06:00 AM
Cheshire U12 Boys Red (CHES)
Stratford United Boys U12 (STRATU)
Tue 06/18/2019 06:00 AM
Cheshire U10 Boys Select (CHES)
Stratford United Boys U10 (STRATU)
Tue 06/18/2019 06:00 AM
Prospect Boys U13 (PROS)
East Haven Boys U13 (EHYS)
Tue 06/18/2019 06:00 AM
Cheshire U11 Boys Red (CHES)
Shelton U11 Boys White (SYSO)
Tue 06/18/2019 07:30 AM
Guilford Boys 15U - Yerkes (SCOG)
Naugy FC (NYS)
Tue 06/18/2019 07:30 AM
North Haven Girls U12 Rec (NHAVEN)
East Haven Swarm U12G (EHYS)
Tue 06/18/2019 07:30 AM
Shelton U09 Girls Orange (SYSO)
Southington U 9 Spikes (STHGT)
Tue 06/18/2019 07:30 AM
Naugatuck U09B (NYS)
Southington U 9 Celtic (STHGT)
Tue 06/18/2019 08:00 AM
Meriden U12 Girls (MSC)
Shelton FC - 07 Girls (SYSO)
Tue 06/18/2019 08:00 AM
Coginchaug U11 Girls (COGSC)
Southington U 11 Huskies (STHGT)
Tue 06/18/2019 08:00 AM
Orange Boys U-14 Travel Rec (ORANGE)
Hamden U14 Travel Rec Boys (HAM)
Tue 06/18/2019 08:30 AM
Cheshire U15 Boys Red (CHES)
Stratford United Boys U15 (STRATU)
Tue 06/18/2019 08:30 AM
North Haven U14 Boys Rec (NHAVEN)
Wallingford Boys Cosmos U12-14 (WFYS)
Tue 06/18/2019 09:00 AM
West Haven Treat B11 (WHYSL )
Meriden U11 Boys (MSC)
Tue 06/18/2019 09:00 AM
Oxford U15 Boys - Guillet (OSL)
Haddam-Killingworth U15B - Staskelunas (HKSC)
Tue 06/18/2019 09:00 AM
Shelton U11 Boys White (SYSO)
Stratford Boys U11 (STRATU)
Tue 06/18/2019 09:00 AM
North Branford - U10B (NBSC)
Cheshire U10 Boys Select (CHES)
Tue 06/18/2019 09:00 AM
Meriden U9/10 Boys (MSC)
Stratford United Boys U10 (STRATU)
Tue 06/18/2019 09:30 AM
Wallingford Girls Wildcats U19 (WFYS)
North Branford - U19G (NBSC)
Tue 06/18/2019 09:30 AM
Orange Boys U-19 Comp (ORANGE)
Cheshire U19 Boys White (CHES)
Tue 06/18/2019 09:30 AM
West Haven Gilmore G14 (WHYSL )
Shelton U14 Girls Travel (SYSO)
Tue 06/18/2019 10:00 AM
Branford Boys U-14 (BRFD)
Shelton U14 Boys Orange (SYSO)
Tue 06/18/2019 10:00 AM
Ansonia U14 Girls S19 (ANSO)
Southington G14 Rowdies (STHGT)
Tue 06/18/2019 10:00 AM
Branford Girls U-14 (BRFD)
Southington U 14 Storm (STHGT)
Tue 06/18/2019 10:00 AM
Clinton Hurricanes GU14 (CYSA)
East Haven Swarm U14G (EHYS)
Tue 06/18/2019 10:00 AM
Naugy FC (NYS)
Meriden U15/U16 Boys (MSC)
Tue 06/18/2019 10:00 AM
Watertown U19 - Santangeli (WAYS)
Wallingford Girls Wildfire U19 (WFYS)
Tue 06/18/2019 10:00 AM
Naugatuck U19B Campos (NYS)
Cheshire U19 Boys Red (CHES)
Tue 06/18/2019 10:30 AM
Shelton U09 Boys Orange (SYSO)
Shelton U09 Boys White (SYSO)
Tue 06/18/2019 10:30 AM
Cheshire U11 Boys Red (CHES)
Southington B U 11 Crusaders (STHGT)
Tue 06/18/2019 10:30 AM
East Haven Boys U11 (EHYS)
Hamden U11 Boys Comp (HAM)
Tue 06/18/2019 10:30 AM
West Haven Petrie B12 (WHYSL )
Meriden U12 Boys (MSC)
Tue 06/18/2019 11:00 AM
Southington G U 17 (STHGT)
East Haven Swarm U19G (EHYS)
Tue 06/18/2019 11:00 AM
Orange Boys U-14 Comp (ORANGE)
Shelton U14 Boys Orange (SYSO)
Tue 06/18/2019 11:30 AM
Orange Girls U-12 (ORANGE)
Clinton Lightning GU12 (CYSA)
Tue 06/18/2019 12:00 PM
Naugatuck Nitros B11 (NYS)
Meriden U11 Boys (MSC)
Tue 06/18/2019 12:00 PM
Seymour U12 Boys -Blue (SSA)
Southington U12 Spartans (STHGT)
Tue 06/18/2019 12:00 PM
Stratford United Boys U10 (STRATU)
North Branford - U10B (NBSC)
Tue 06/18/2019 12:00 PM
Cheshire U10 Girls Select (CHES)
Orange Girls U-10 (ORANGE)
Tue 06/18/2019 12:00 PM
West Haven Trenchard G12 (WHYSL )
Southington GU12 Sonics (STHGT)
Tue 06/18/2019 12:00 PM
Madison U10G Lightning (MYSC)
U10 Girls Travel Blue (MLFD)
Tue 06/18/2019 12:30 PM
Milford HS Boys U19 (MLFD)
Cheshire U19 Boys White (CHES)
Tue 06/18/2019 01:30 PM
Guilford Boys 12U - Ibarra (SCOG)
Meriden U12 Boys (MSC)
Tue 06/18/2019 01:30 PM
Hamden U11 Boys Comp (HAM)
Shelton U11 Boys White (SYSO)
Tue 06/18/2019 01:30 PM
Guilford Boys 16U - Kozloski (SCOG)
Naugy FC (NYS)
Tue 06/18/2019 01:30 PM
Shelton U09 Boys Orange (SYSO)
Southington U 9 Celtic (STHGT)
Tue 06/18/2019 02:30 PM
Watertown U13 - Santangeli (WAYS)
Shelton FC 06 Boys (SYSO)
Tue 06/18/2019 03:00 PM
New Haven U14 Boys Wolves (NHVN)
U14 Boys White (MLFD)
Tue 06/18/2019 03:00 PM
New Haven U9/10 Girls (NHVN)
Cheshire U10 Girls Select (CHES)
Tue 06/18/2019 03:00 PM
Oxford U14 Boys - Mahmood (OSL)
Cheshire U13 Boys Red (CHES)
Tue 06/18/2019 03:00 PM
New Haven U14 Girls (NHVN)
Southington G14 Rowdies (STHGT)
Tue 06/18/2019 03:00 PM
Guilford Boys 10U - DePetris (SCOG)
West Haven Tepetl-Ocotoxtle B10 (WHYSL )
Tue 06/18/2019 03:30 PM
Wallingford Girls Wreckers U14 (WFYS)
Shelton U14 Girls Travel (SYSO)
Tue 06/18/2019 03:30 PM
West Haven Foley B19 (WHYSL )
Naugatuck U19B Campos (NYS)
Tue 06/18/2019 03:30 PM
Orange Boys U-19 Comp (ORANGE)
Wallingford Boys Raptors U19 (WFYS)
Tue 06/18/2019 04:00 PM
West Haven Smith B19 (WHYSL )
Cheshire U19 Boys White (CHES)
Tue 06/18/2019 04:30 PM
Cheshire U11 Boys Red (CHES)
Hamden U11 Boys Comp (HAM)
Tue 06/18/2019 04:30 PM
Southington U 9 Strikers (STHGT)
Southington U 9 Spikes (STHGT)
Tue 06/18/2019 04:30 PM
Stratford Boys U11 (STRATU)
East Haven Boys U11 (EHYS)
Tue 06/18/2019 04:30 PM
Southington G U 17 (STHGT)
West Haven Jennings G19 (WHYSL )
Tue 06/18/2019 06:00 PM
Hamden U12 Boys Comp (HAM)
Madison U12B Gold (MYSC)
Tue 06/18/2019 07:30 PM
Orange Girls U-14 (ORANGE)
Southington U 14 Storm (STHGT)
Tue 06/18/2019 07:30 PM
Coginchaug Boys U09 (COGSC)
Seymour U9 Boys (SSA)
Tue 06/18/2019 07:30 PM
North Haven Boys U16 (NHAVEN)
Stratford United Boys U15 (STRATU)
Tue 06/18/2019 07:30 PM
Shelton U11 Boys White (SYSO)
Southington B U 11 Crusaders (STHGT)
Tue 06/18/2019 08:30 PM
North Haven Girls U14 (NHAVEN)
Southington G14 Rowdies (STHGT)
Tue 06/18/2019 09:00 PM
Guilford Boys 12U - Ibarra (SCOG)
Madison U12B Gold (MYSC)
Tue 06/18/2019 09:00 PM
U10 Girls Travel White (MLFD)
Cheshire U10 Girls Select (CHES)
Wed 06/19/2019 04:00 PM
North Branford - U10B (NBSC)
Seymour U10 Boys (SSA)

Wallingford Girls Wreckers U14 (WFYS)

West Haven Gilmore G14 (WHYSL )

Meriden U19 Girls (MSC)

New Haven U19 Girls Galbicsek (NHVN)

Naugy FC (NYS)

Prospect Boys U15/16 (PROS)

Cheshire U13 Boys Red (CHES)

Ansonia U14 Boys S19 (ANSO)

Non-SCD:Plainville

Southington U 10 Shooters (STHGT)

West Haven Smith B19 (WHYSL )

Orange Boys U-19 Comp (ORANGE)

Southington U 11 Huskies (STHGT)

Naugatuck G11 (NYS)

Meriden U15/U16 Boys (MSC)

Wallingford Boys Cosmos U12-14 (WFYS)

Orange Boys U-14 Travel Rec (ORANGE)

Orange Girls U-9 (ORANGE)

Prospect Girls U9 (PROS)

Southingon G U 16 (STHGT)

Wallingford Girls Wolves U15 (WFYS)

Branford Girls U-10 (BRFD)

Clinton Wildcats GU10 (CYSA)

Guilford Boys 11U - Malatesta (SCOG)

Naugatuck Nitros B11 (NYS)

Haddam-Killingworth U9/10G - Lonergan (HKSC)

Cheshire U10 Girls Select (CHES)

Orange Girls U-14 (ORANGE)

Madison U14G Gold (MYSC)

Hamden U12 Travel Rec Boys (HAM)

Seymour U12 Boys -Blue (SSA)

U12 Girls Blue (MLFD)

Southington GU12 Sonics (STHGT)

Hamden U10 Travel Rec Girls (HAM)

Orange Girls U-10 (ORANGE)

Coginchaug Girls White U-09/10 (COGSC)

U10 Girls Travel White (MLFD)

Wallingford U09 GIRLS DEVO (WFYS)

Southington U 9 Strikers (STHGT)

New Haven U12 Girls (NHVN)

Prospect Girls U11/12 Travel Rec (PROS)

Orange Girls U-13 (ORANGE)

Southington G14 Rowdies (STHGT)

Coginchaug Girls Red U-09/10 (COGSC)

Shelton FC - 06 Girls (SYSO)

Guilford Girls 13U - Yerkes (SCOG)

Clinton Avalanche BU12 (CYSA)

Naugatuck U12B Raging Bearcats (NYS)

Guilford Boys 11U/12U - Fulton (SCOG)

Ansonia U12 Boys S19 (ANSO)

Haddam-Killingworth U15B - Staskelunas (HKSC)

Prospect Boys U14/15 (PROS)

Clinton Huskies BU10 (CYSA)

New Haven U9/10 Boys (NHVN)

North Haven Devo Boys U10 (NHAVEN)

Orange Boys U-10 (ORANGE)

Branford Boys U-12 Comp (BRFD)

Shelton U12 Boys Orange (SYSO)

Shelton U10 Boys Orange (SYSO)

Southington U10 Blue Wolves (STHGT)

Orange Boys U-9 (ORANGE)

Southington B U 9 United (STHGT)

Madison U12B White (MYSC)

Meriden U11/U12 Boys Rec (MSC)

Guilford Boys 10U - DePetris (SCOG)

Cheshire U10 Boys Select (CHES)

Oxford U10 Boys - Guillet (OSL)

Branford Boys U-10 (BRFD)

North Haven Girls U14 (NHAVEN)

Cheshire U14 Girls Red (CHES)

Branford Girls U-19 (BRFD)

West Haven Jennings G19 (WHYSL )

Naugatuck Warriors B10 (NYS)

U-10 Boys Travel (MLFD)

West Haven Foley B19 (WHYSL )

North Haven Boys U19 (NHAVEN)

Shelton U09 Boys White (SYSO)

Seymour U9 Boys (SSA)

Guilford Boys 15U - Yerkes (SCOG)

Madison U15B Gold (MYSC)

Meriden U9/10 Girls (MSC)

Southington U 9 Spikes (STHGT)

Southington U 9 Celtic (STHGT)

Wallingford Boys Warriors U13 (WFYS)

Watertown U13 - Santangeli (WAYS)

Ansonia U16 Girls S19 (ANSO)

U13 girls - Milford Lightning (MLFD)

U14 Girls Blue (MLFD)

Southington U 14 Storm (STHGT)

North Haven U12 Boys Comp (NHAVEN)

West Haven Treat B11 (WHYSL )

Wallingford Girls Fury U13 (WFYS)

Watertown U13 - Montambault (WAYS)

Southington U12 Spartans (STHGT)

New Haven U12 Boys Wolves (NHVN)

Coginchaug U13/14/15 Girls (COGSC)

New Haven U14 Boys Wolves (NHVN)

Guilford Girls 12U - Graham (SCOG)

Madison U12G Gold (MYSC)

Madison U13B Gold (MYSC)

Guilford Boys 13U - Garcia (SCOG)

Seymour U12 Boys-White (SSA)

U12 Girls White (MLFD)

Hamden U12 Travel Rec Girls Gold (HAM)

Orange Boys U-12 (ORANGE)

Stratford United Boys U12 (STRATU)

Guilford Girls 14U - DeLucia (SCOG)

North Haven Girls U12 Rec (NHAVEN)

Branford Girls U-12 REC (BRFD)

Prospect Boys U9/10 (PROS)

Haddam-Killingworth U14G - Laurenza (HKSC)

Shelton U14 Girls Travel (SYSO)

Oxford U11 Girls - Remond (OSL)

Orange Girls U-12 (ORANGE)

Naugatuck Red Dragons G12 (NYS)

Branford Girls U-14 (BRFD)

Meriden U14 Girls Comp (MSC)

Coginchaug/HK U11/12 GIrls (COGSC)

North Haven U11 Boys Comp (NHAVEN)

Southington U11 Fire (STHGT)

Oxford U12 Boys - Mizak (OSL)

Hamden U14 Travel Rec Girls (HAM)

Oxford U14 Boys - Mahmood (OSL)

Guilford Boys 13-15U - A. Ibarra (SCOG)

New Haven U19 Boys Garcia (NHVN)

Shelton U09 Girls Orange (SYSO)

Madison U15B White (MYSC)

North Haven Girls U12 Comp (NHAVEN)

Cheshire U11 Boys Red (CHES)

East Haven Boys U11 (EHYS)

Guilford Girls 13-15U - Battapaglia (SCOG)

Shelton U12 Girls Orange (SYSO)

Hamden U12 Travel Rec Girls Green (HAM)

Madison U11B Gold (MYSC)

Meriden U11 Boys (MSC)

Wallingford Girls Strikers U13 (WFYS)

West Haven Trenchard G12 (WHYSL )

Madison U10B Lightning (MYSC)

Coginchaug Boys U10 (COGSC)

Shelton U10 Girls Orange (SYSO)

Coginchaug U11/12 Boys (COGSC)

U14 Boys Blue (MLFD)

Branford Boys U-14 (BRFD)

West Haven Murphy G10 (WHYSL )

New Haven U14 Girls (NHVN)

Watertown U12 - Simonsen (WAYS)

Ansonia U19 Coed S19 (ANSO)

West Haven Treat B14 (WHYSL )

North Haven U14 Boys Comp (NHAVEN)

Guilford Boys 19U - Ibarra (SCOG)

Cheshire U19 Boys Red (CHES)

West Haven Petrie B12 (WHYSL )

Hamden U12 Boys Comp (HAM)

North Haven Devo Girls U10 (NHAVEN)

Shelton FC - 07 Girls (SYSO)

Cheshire U12 Boys Red (CHES)

Naugatuck U09B (NYS)

Southington BU13 Revolution (STHGT)

Branford Boys U-11 (BRFD)

Branford Boys U-12 Rec (BRFD)

Prospect Boys U11/12 (PROS)

West Haven Holme G12 (WHYSL )

Prospect Girls U11/12 Travel Comp (PROS)

Southington U 14 Wolves (STHGT)

Meriden U14 Boys (MSC)

Guilford Boys 14U - Garcia (SCOG)

Orange Boys U-14 Comp (ORANGE)

Orange Girls U-11 (ORANGE)

Guilford Girls 11U - Michna (SCOG)

Coginchaug U15 Boys (COGSC)

Seymour U14 Boys Rec (SSA)

Clinton Lightning GU12 (CYSA)

Haddam-Killingworth U12B - No Coach (HKSC)

Prospect Girls U10 (PROS)

U10 Girls Travel Blue (MLFD)

North Branford - U19G (NBSC)

Naugatuck Storm G13 (NYS)

Branford Boys U-15 (BRFD)

Haddam-Killingworth U17G - Lonergan (HKSC)

Orange Girls U-17 (ORANGE)

Meriden U14 Girls Rec (MSC)

Coginchaug Boys U09 (COGSC)

U12 MUSC Boys Blue (MLFD)

Madison U12B Gold (MYSC)

Hamden U14 Boys Comp (HAM)

Clinton Cyclones BU14 (CYSA)

North Haven U11/U12 Boys Rec (NHAVEN)

Haddam-Killingworth U11G - Kaplowitz (HKSC)

Hamden U11 Girls Comp (HAM)

North Haven Boys U16 (NHAVEN)

Clinton Hurricanes GU14 (CYSA)

Cheshire U15 Boys Red (CHES)

Wallingford Boys Wolverines U15 (WFYS)

Non-SCD:Hamden U19

Naugatuck U19B McNeil (NYS)

Shelton U11 Boys White (SYSO)

Orange Boys U-11 (ORANGE)

Prospect Boys U13 (PROS)

East Haven Boys U13 (EHYS)

Shelton FC 04 Girls (SYSO)

Wallingford Girls Wild U10 (WFYS)

Naugatuck G10 (NYS)

Wallingford Girls Wildcats U19 (WFYS)

Branford Boys U-19 (BRFD)

Shelton U14 Boys Orange (SYSO)

Naugatuck United B14 (NYS)

Madison U11G Gold (MYSC)

Seymour U12 Girls (SSA)

Guilford Boys 12U - Ibarra (SCOG)

North Haven U14 Boys Rec (NHAVEN)

U12 MUSC Boys White (MLFD)

Guilford Boys 16U - Kozloski (SCOG)

Wallingford Boys Tigers U12 (WFYS)

Meriden U12 Boys (MSC)

Shelton U09 Boys Orange (SYSO)

Madison U10G Lightning (MYSC)

Cheshire U15 Boys White (CHES)

Oxford U19 Girls - Kondic (OSL)

Non-SCD:Chesire SC United '07

New Haven U9/10 Girls (NHVN)

Prospect Girls U13 (PROS)

East Haven Swarm U14G (EHYS)

Cheshire U19 Boys White (CHES)

Cheshire U19 Girls Red (CHES)

Watertown U19 - Santangeli (WAYS)

Seymour U14 Boys Comp (SSA)

Stratford Boys U13 (STRATU)

Coginchuag U19 Boys (COGSC)

Ansonia U12 Girls S19 (ANSO)

East Haven Swarm U12G (EHYS)

Watertown U11 - LAW (WAYS)

Haddam-Killingworth U9/10B - Murphy (HKSC)

Guilford Girls 10U - Natale (SCOG)

New Haven U14 Boys Eagles (NHVN)

U14 Boys White (MLFD)

Wallingford Boys Storm U11 (WFYS)

Meriden U13 Boys (MSC)

Southington G U 17 (STHGT)

Naugatuck U19B Campos (NYS)

East Haven Swarm U19G (EHYS)

Haddam-Killingworth U11B - LoGiudice (HKSC)

Hamden U11 Boys Comp (HAM)

U12 MUSC Boys Red (MLFD)

Oxford U15 Boys - Guillet (OSL)

New Haven U12 Boys Eagles (NHVN)

Shelton U09 Girls White (SYSO)

Shelton U11 Girls Orange (SYSO)

Ansonia U14 Girls S19 (ANSO)

Coginchaug U11 Girls (COGSC)

Meriden U9/10 Boys (MSC)

West Haven Tepetl-Ocotoxtle B10 (WHYSL )

Meriden U11 Girls (MSC)

Milford HS Boys U19 (MLFD)

North Branford - U10B (NBSC)

Meriden U12 Girls (MSC)

Hamden U14 Travel Rec Boys (HAM)

Wallingford Boys Raptors U19 (WFYS)

Wallingford Girls Wildfire U19 (WFYS)

Wallingford Girls Defenders U14 (WFYS)

Non-SCD:West Haven Girls U9

Stratford United Boys U10 (STRATU)

Seymour U10 Boys (SSA)

Shelton FC 06 Boys (SYSO)

Stratford United Boys U15 (STRATU)

Stratford Boys U11 (STRATU)

Wallingford Girls Thunder U11 (WFYS)

Wallingford Boys Lions U10 (WFYS)

Southington B U 11 Crusaders (STHGT)

Non-SCD:West Haven Boys U9